דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

טויוטה היילקס ‏

תעודת זהות

קטגוריה: טנדרים

מחיר יבואן: 258,990 ₪

צריכת דלק: 11 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת טויוטה היילקס

הדור השמיני של טויוטה היילקס הוא עוד שיפור בשושלת הותיקה. היצרנית היפנית הבטיחה לייצר טנדר עבודה שיהיה קשוח בדיוק כמו קודמו, ואפילו יותר, ולמרות זאת להופכו לרכב נוח ונעים הרבה יותר לשימוש יום-יומי. בספטמבר 2020 הגיעה מתיחת הפנים ויישרה קו עיצובי עם שאר הטנדרים של טויוטה שמשווקים בעיקר בצפון אמריקה. בקרביו של ההיילקס בוצעו מספר שינויים ועם הגעת מתיחת הפנים הצטרף מנוע נוסף בנפח 2.8 ליטרים בהספק של 204 כ"ס לצד מנוע ה-2.4 ליטרים המוצע עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית, שתיהן עם שישה הילוכים. על הגובה ושלדת הסולם הנפרדת טויוטה היילקס לא ויתר. יתרה מזו, טויוטה פיתחה עבורו מערך מתלים חדש לחלוטין שמשפר עוד יותר את יכולות השטח שלו ואת נוחות הנוסעים תוך כדי. בתחילת שנת 2017 נוספה להיצע גרסת 2X4, שאמנם מציעה יכולות שטח פחות טובות - אך שומרת על הגובה ומרווח הגחון המרשים, במחירים נמוכים יותר.
בשורה התחתונה: טויוטה היילקס הוא טנדר עבודה קשוח שיודע גם לפנק.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה היילקסהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה

רכבים מתחרים טויוטה היילקס

השווה

רכבים מתחרים - טויוטה היילקס

השווה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבטויוטה היילקס

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה היילקס

בטיחות טויוטה היילקס

טויוטה היילקס מצויד ב-7 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות (כולל לנגרר) ומערכת עזר לזינוק בעליה. גרסת ה-Adventure מצויידת במערכת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, התרעת סטייהמנתיב כולל היגוי אקטיבי, מערכת זיהוי תמרורים ובקרת שיוט אדפטיבית. טויוטה היילקס זכה בציון של 3 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות EuroNCAP בעוד גרסאת ה-Adventure זכאית לציון של 5 כוכבים.

מידע כללי אודות טויוטה היילקס

זהו הדור השמיני של טויוטה היילקס, אשר הושק בעולם בשנת 2015 והגיע לישראל בחודש ספטמבר באותה שנה. ביוני 2020 עבר היילקס מתיחת פנים שהגיעה לישראל בספטמבר אותה שנה. הדור הקודם הושק בעולם בשנת 2008. הדור הראשון של טויוטה היילקס הושק בשנת 1967.

קטגוריה: טנדרים
תתי קטגוריות: טנדרים עד 4 טון

קטגוריה: טנדרים
תתי קטגוריות: טנדרים עד 4 טון

עמוד דגם טויוטה היילקס חזור למעלה