דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 151,900 ₪

צריכת דלק: 71.4 ק"מ לליטר

בטיחות:



חוות דעת קיה נירו

קיה נירו הוא רכב פנאי היברידי, הראשון מסוגו אצל קיה ואחד הבודדים הזמינים כיום לרכישה בכלל. הוא לא נראה מאוד גדול, וגם לא גבוה כמו ג'יפונים אחרים, אבל בסיס הגלגלים שלו ארוך כך שהמרווח הפנימי לנוסעים פשוט מצוין. העיצוב סולידי, מאופק עם נגיעות אלגנטיות, כפי שהתרגלנו לראות אצל קיה בשנים האחרונות. קיה נירו מציע לא מעט מערכות בטיחות מתקדמות ואקטיביות וגם מגוון עשיר למדי של אביזרים נוספים, כולל מערכת מולטימדיה מצוינת עם האפליקציות המוכרות של וויז ואחרות. שימו לב: גרסת האורבן מוותרת על פריטי אבזור רבים. התפעול של המערכות פשוט וידידותי. נוחות הנסיעה מצוינת אך בידוד הרעשים סביר בלבד. בסך הכל זהו רכב שנעים לנסוע בו. יחידת ההנעה של קיה נירו מספקת ביצועים טובים בהחלט ולא מורגשת תחושת מאמץ כמו במכוניות היברידיות אחרות. צריכת הדלק, בתנאי נהיגה רגועים, יכולה גם להגיע ל-20 ק"מ לליטר. אפילו התנהגות הכביש לא רעה. אגב - קיה נירו היא אחות של יונדאי איוניק, וחולקת עמה מכלולים רבים ואת יחידת ההנעה. בסוף שנת 2018 הצטרפה גרסה היברידית נטענת: היא קצת יותר מאובזרת וגם מסוגלת לנסוע כמה עשרות קילומטרים על חשמל בלבד.
בשורה התחתונה: קיה נירו הוא רכב פנאי מרווח, שימושי, בטיחותי ובעיקר - חסכוני.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות קיה נירוהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבקיה נירו

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף קיה נירו

בטיחות קיה נירו

קיה נירו מצויד ב-7 כריות אוויר, מערכת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת סטייב מנתיב כולל היגוי אקטיבי והתרעת עייפות לנהג. קיה נירו זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות קיה נירו

קיה נירו הוצג לראשונה בתערוכת ז'נבה בשנת 2016, והגיע לישראל בחודש נובמבר באותה שנה. בחודש פברואר 2019 נחשפה מתיחת הפנים שהגיעה לישראל בסוף אוגוסט אותה שנה. קיה נירו חולק מכלולים רבים ויחידת הנעה עם המכונית המשפחתית - יונדאי איוניק.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם קיה נירו חזור למעלה