דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מרצדס EQB בישראל: מ-350,000 שקלים

לפני למעלה משנה נחשף מרצדס EQB, הגרסה החשמלית של ה-GLB, רכב פנאי קומפקטי ויוקרתי עם שבעה מושבים. כעת החלה כלמוביל, יבואנית מרצדס בישראל, בשיווק ומחירו מתחיל ב-349,900 שקלים, זהה למחיר הכניסה של ה-GLB.

מרצדס EQB

יחידות הנעה

מרצדס EQB ישווק עם יחידת הנעה אחת. ה-300 4Matic ולה שני מנועים חשמליים היוצרים הנעה כפולה והספק משולב של 228 כ"ס ומומנט מירבי העומד על 39.7 קג"מ. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 8.0 שניות וצריכת החשמל המשולבת עומדת על 181 וואט שעה לק"מ.

הסוללה בנפח של 66.5 קוט"ש וטווח הנסיעה עומד על 410 ק"מ. טעינה בעמדה מהירה אורכת 40 דקות מ-20% ל-80% ואילו בעמדה רגילה תמתינו 6 שעות ל-100%.

מרצדס EQB

רמות גימור

ה-EQB ישווק ב-3 רמות גימור. גרסת הכניסה Electric כוללת פריטים כגון ריפודי עור, גג פנורמי, מערכת מולטימדיה ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 10.25" כל אחד עם מערכת ניווט מקורית וקישוריות לטלפון הנייד, דלת תא מטען חשמלית, מראת נהג ופנים נגד סנוור, תאורת לד, חיישני חנייה היקפיים ומצלמת רוורס, תאורת אווירה עם 64 צבעים, חישוקי 19" ועוד.

תחום הבטיחות מקיף וכולל בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת, בלימת חירום בנסיעה לאחור, התרעת פתיחת דלת בזיהוי רכב חולף, התרעת עייפות ואורות גבוהים אוטומטיים.

מרצדס EQB

רמת הגימור Electric Art מוסיפה חימום במושבים הקדמיים, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים לשורה השנייה, מערכת שמע עם 10 רמקולים וחישוקים בעיצוב AMG.

רמת הגימור הבכירה Electric Art AMG Line משדרגת את ההופעה עם עיצוב חיצוני ופנימי AMG, תאורת אווירה מורחבת, מושבי ספורט בריפוד אלקנטרה, ספי דלתות מוארים, חישוקי 20" ובנוסף ישנם בולמים אדפטיביים.

מרצדס EQB

מרצדס EQB – מחירים:

מרצדס EQB ברמת גימור Electric יעלה 349,900 שקלים

מרצדס EQB ברמת גימור Electric Art יעלה 389,900 שקלים

מרצדס EQB ברמת גימור Electric Art AMG Line יעלה 429,900 שקלים

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה