בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

בקרוב: פולקסווגן גולף חדשה וגם קומפקטית חשמלית

בקרוב: פולקסווגן גולף חדשה וגם קומפקטית חשמלית


פולקסווגן תציג בקרוב את הדור השמיני של הגולף. עוד קודם לכן תוצג המכונית החשמלית הראשונה בסדרת IDמאת רן סגל
 
פולקסווגן נמצאת בשלבי ניסוי אחרונים לשני דגמים משמעותיים מאוד עבורם. הדגם הראשון הוא הדור השמיני במספר של אחת המכוניות הפופולריות בעולם – פולקסווגן גולף, אשר מכרה מעל 35 מיליון רכבים מאז הדור הראשון. הדגם השני הוא ה-ID.3, רכב חשמלי לגמרי והראשון בסדרת תת-המותג החשמליID  של פולקסווגן שמגיע לייצור.

פולקסווגן גולף דור 8
 
פולקסווגן גולף החדשה, כך מציינת היצרנית, תהייה דיגיטלית יותר, מקושרת וחכמה. באיורים שפורסמו ניתן לראות לוח מחוונים דיגיטלי ולצידו מסך מערכת המולטימדיה (בדומה למרצדס A קלאס למשל). עיצוב הדשבורד נקי מכפתורים פיזיים, מה שמרמז על תפעול כלל המערכות ממסך המולטימדיה ואפשרות לתפעול קולי. 
 

פולקסווגן ID.3, בדומה לגולף, היא מכונית האצ'בק קומפקטית - אך היא מונעת בחשמל בלבד. ה-ID.3 מבוססת פלטפורת MEB החדשה שתוכננה מראש להנעות חשמליות ומשמשת בין היתר את אודי e-tron וסיאט אל-בורן שתוצג גם היא בעתיד הקרוב. בפולקסווגן מציינים כי מחירה בגרמניה של ה-ID.3 יהיה פחות מ-30,000 יורו - דומה למחירו של הטיגואן, וזול בכמה אלפי יורו מהפאסאט.
 
פולקסווגן ID.3 תוצע עם שלושה גדלים שונים של סוללה, כאשר הסוללה הגדולה בגודל 77 קווט"ש (6 קוט"ש יותר מגרסת הכניסה של אודי e-tron Quattro 50 המציע טווח של 300 ק"מ) ותציע טווח של 550 ק"מ. הסוללה הבינונית תהיה בגודל 58 קווט"ש ואילו הסוללה הקטנה תהיה בגודל 45 קווט"ש תציע טווח של 330 ק"מ (בתקן WLTP), מתוכם 290 ק"מ ניתנים להטענה בתוך 30 דקות באמצעות מטען מהיר. ההספק המירבי עומד על 150 קילוואט, שהם כ-204 כ"ס והמנוע ישודך להנעה אחורית.

פולקסווגן ID 3
 
פולקסווגן ID..3 תערוך בכורה רשמית בתערוכת הרכב של פרנקפורט שתיפתח בסוף השבוע הבא. בשלב זה מבטיחה פולקסווגן כי הגולף תוצג "בסתיו 2019" - כלומר, לא בהכרח בתערוכת פרנקפורט.
 
מצ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, נמסר כי פולקסווגן גולף 8 מתוכננת להגיע לישראל במחצית השניה של שנת 2020. לצד זאת, ייבוא פולקסווגן ID.3 נמצא בבחינה מול היצרן.
 
 
לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מענין  מעניין מאוד

,01.09.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים