דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

אלפא רומיאו טונאלה בישראל: מ-229,000 שקלים

אלפא רומיאו טונאלה נחשף בפברואר השנה וכבר כעת החלה סמלת, יבואנית אלפא רומיאו, בשיווקו בישראל. כמו אחיו הגדול, הסטלביו, גם הטונאלה קרוי על-שם מעבר הרים באלפים האיטלקיים. בשלב זה ליבואנית יש מלאי מוגבל של כ-30 רכבים ברמת גימור First Edition, אך בחודשים הקרובים עתיד להגיע מלאי רב יותר משאר רמות הגימור כאשר ביבואנית מצפים למכירות של מספר מאות בשנת 2023 ובדגש על רמת הגימור Ti וגרסת הפלאג-אין הייבריד.

אלפא רומיאו טונאלה

יחידות הנעה

אלפא רומיאו טונאלה ישווק בשלב זה בישראל עם שתי יחידות הנעה טורבו-בנזין מיקרו-היברידיות 48 וולט, כאשר בתחילת שנת 2023 תצטרף גם גרסת פלאג-אין הייבריד שתציע הספק של 275 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של כ-60 ק"מ.

גרסת הכניסה מצויידת במנוע בנפח 1.5 ליטרים המספק 130 כ"ס ו-24.5 קג"מ הזמינים כבר מ-1,500 סל"ד. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 9.6 שניות וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 16.1 ק"מ לליטר.

רמות הגימור הבכירות מצויידות במנוע זהה, אך ההספק עולה ל-160 כ"ס, בעוד נתון המומנט נותר זהה. ההאצה ל-100 קמ"ש זריזה יותר ואורכת 8.8 שניות. בשלב זה טרם פורסם נתון צריכת הדלק הרשמי.

מנועים אלו משודכים להנעה קדמית ותיבת כפולת מצמדים עם 7 הילוכים. כמו כן כל הגרסאות מצויידות בדיפרנציאל אלקטורני מוגבל החלקה עם בקרת מומנט וקטורית, וזאת לטובת שיפור התנהגות הכביש.

אלפא רומיאו טונאלה

רמות גימור

הטונאלה ישווק ב-4 רמות גימור. גרסת הכניסה Sprint שלה מנוע בהספק 130 כ"ס תציע כניסה והנעה ללא מפתח, ריפוד בד משולב עור, מסך מולטימדיה בגדול 10.25" ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3" , בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג מאחור, בלם יד חשמלי עם פונקציית "אוטו-הולד", מראה נגד סנוור, תאורת לד, חישוקי 18" ועוד.

בבטיחות ישנה מערכת בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל-ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיט אדפטיבית, מערכת לזיהוי תמרורים, התרעת עייפות ואורות גבוהים אוטומטיים.

רמת הגימור Speciale מוסיפה ריפוד אלקנטרה, תאורת אווירה, פקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה, מצלמת רוורס, חלונות אחוריים כהים, תאורת מטריקס לד, דלת תא מטען חשמלית, שקעי USB מאחור, חישוקי 20" וגימורים עיצוביים כגון מסגרת חלונות שחורה, תאורת יום Triple U ובלמי Brembo עם קליפרים בצבע אדום. בבטיחות ישנה גם מערכת שמירה על מרכז נתיב.

אלפא רומיאו טונאלה

רמת הגימור Ti מצוידת במנוע ה-160 כ"ס ולה ריפודי עור מחורר, מושבים מתכווננים חשמלית עם חימום ואוורור, מערכת שמע מבית Harman Kardon עם 13 רמקולים וסאבוופר, אך החישוקים קטנים ל-18", ללא חלונות אחוריים כהים, פקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה, גימורים שונים ובלמי Brembo. כמו כן גם בבטיחות היא מחסירה את יכולת שמירת מרכז הנתיב.

רמת הגימור הבכירה ביותר עונה לשם Veloce והיא כוללת את כל הקיים ברמת הגימור Speciale ובנוסף ריפוד עור מחורר ומושבים מתכווננים חשמלית עם חימום ואוורור ובולמים אדפטיביים.

אלפא רומיאו טונאלה

אלפא רומיאו טונאלה – מחירים:

אלפא רומיאו טונאלה 130 כ"ס ברמת גימור Sprint תעלה 229,000 שקלים

אלפא רומיאו טונאלה 130 כ"ס ברמת גימור Speciale תעלה 249,000 שקלים

אלפא רומיאו טונאלה 160 כ"ס ברמת גימור Ti תעלה 269,000 שקלים

אלפא רומיאו טונאלה 160 כ"ס ברמת גימור Veloce תעלה 289,000 שקלים

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה