איווייז U6: פנאי-קופה חדש בדרך

איווייז U6: פנאי-קופה חדש בדרך


המותג החשמלי הצעיר מסין חושף דגם חדש בעיצוב דמוי קופה המבוסס על איווייז U5 שכבר משווק בישראל. ה-U6 יגיע אלינו בהמשך השנהמאת: רן סגל
 
איוויז היא יצרנית סינית של רכבים חשמליים שמוגדרת כסטראט אפ בתחום הרכב ואספה לשורותיה בכירים מתעשיית הרכב העולמית. לאחר שהציגה את ה-U5 בתערוכת בייג'ינג 2018, חושפת היצרנית הצעירה דגם פנאי נוסף בשם איוויז U6. הרכב ייוצר על בסיס פלטפורמת MAS – More Adaptable Structure והוא חולק מכלולים שונים עם ה-U5 המוכר אך מציע עיצוב ספורטיבי דמוי קופה. המכירות באסיה ובאירופה יחלו מאוחר יותר השנה ומקבוצת בליליוס, יבואנית איוויז בישראל, נמסר כי איווייז U6 יגיע לישראל עוד השנה.

איווייז U6
 
העיצוב ממשיך את הקו של ה-U5 עם יחידות תאורה צרות ותחתן כונסי אוויר ו"סבכה" קדמית אטומה לגמרי. הפרופיל פנאי-קופה קלאסי, בדומה לרכבים כמו רנו ארקנה, וגם ל-U6 ידיות דלת נסתרות, גימורי פלסטיק שחור בבתי הגלגלים ובחצאיות בתוספת כנפונים בקצוות הרכב.
 

מבפנים ה-U6 ממשיך את הקו ההייטקי של ה-U5 עם מסך מרכזי ענק שמזכיר בעיצובו את אלו של טסלה עם גרפיקה נקייה ורקע לבן, ולעומת ה-U5 לוח השעונים של הנהג צר כרוחב פתחי המיזוג. עוד ניתן להבחין בבורר הילוכים בסגנון מצערת של מטוס או בסגנון "מדע בדיוני", כך על פי איווייז.

בשלב זה היצרנית לא מפרסמת נתונים טכניים, אך מציינת כי יחידת ההנעה זהה לזו של ה-U5 שאף נבחן אצלנו והיא מספקת 204 כ"ס ונתון מומנט של 31.6 קג"מ עם האצה ל-100 קמ"ש ב-7.5 שניות. מאחר ומדובר ברכב חשמלי ול-U6 שינויים עיצוביים המשפיעים על מקדם הגרר - נתוני ההאצה, צריכת החשמל וטווח הנסיעה טרם פורסמו, כמו גם מידותיו של הרכב.
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים