בחר רכב
רכב חדש 2018
רכב משנים קודמות

רכב שטח - חדש


לרכב שטח יש שני תפקידים: לנסוע בשטח ולעשות רושם בכביש. רוב הבעלים של רכבי שטח בישראל נכנסים לשטח פחות מעשר פעמים בשנה ולא, אין להם נקיפות מצפון. רכב שטח גבוה נותן תחושה של כוח וביטחון על הכביש, רכב שטח מאפשר חניה קלה על מדרכות, רכב שטח הוא אופנתי ומרשים. ולא נורא אם לפעמים הרכב מסורבל, רועש ולא הכי נוח בעולם. החיים הם כמובן פשרה: ככל שהרכב מצטיין בשטח, כך הוא מצטיין פחות בכביש ולהפך. לנדרובר דיפנדר מצוין בשטח וסובל בכביש, ולעומתו ב.מ.וו X5 נהדר בכביש אבל אלרגי לאבנים וסלעים.פנאי-שטח קטן

הג'יפונים הקטנים ביותר. מרבית המכוניות בקטגוריה הזו מבוססות על דגמי סופר-מיני: פיג'ו 2008 מבוססת על ה-208 הקטנה, רנו קפצ'ור על רנו קליאו וכן הלאה. למרות תוספת הגובה, מדובר בג'יפונים קטנים יחסית שלא יוכלו להוות תחליף של ממש לשימושיות של המכונית המשפחתית. ג'יפונים רבים בחבורה הזו לא מיועדים לנסיעה בשטח - ומרביתם אפילו לא מצוידים בהנעת 4X4.

פנאי-שטח בגודל בינוני

הג'יפונים בקטגוריה הזו מבוססים על מכוניות משפחתיות בדרך כלל, ותוספת הגובה שלהם הופכת את מרביתם ליותר מרווחים ושימושיים. גם כאן, מרבית הג'יפונים לא מיועדים לנסיעה בשטח - אך כאן יש מבחר גדול יותר של רכבים עם הנעת 4X4 (טויוטה ראב 4, הונדה CRV) וחלקם מפגינים יכולות שטח גבוהות (סובארו פורסטר, למשל).

פנאי-שטח בגודל מלא

בקטגוריה הזו המימדים נדיבים, וחלק גדול מהרכבים מציעים 7 מקומות ישיבה, 4X4 וגם יכולות שטח לא מבוטלות. יש כאלו שמתמקדים ביכולות השטח (טויוטה לנד קרוזר, למשל) ויש כאלו שמפנקים יותר על הכביש (פורד אקספלורר). מגוון היכולות רחב, וכך גם טווח המחירים.

פנאי-שטח יוקרתי קטן

ג'יפון אופנתי עם סמל נוצץ הוא סמל הסטטוס של ימינו. הקטגוריה הקטנה ביותר בתחום הזה אולי לא תספיק בכל המקרים לשימושים משפחתיים, אבל בהחלט תתן לכם את אפקט ההגעה הנדרש. מרביתם מצטיינים בפינוקי כביש אך פחות מבריקים בשטח, ואת כולם תוכלו לקבל עם מנועים חזקים ואבזור שופע.

פנאי-שטח יוקרתי בגודל בינוני

אם הג'יפון היוקרתי הקטן לא מספיק למשפחה שלכם, או שאתם רוצים (ומסוגלים ליותר מזה) - כאן נמצאים כלי רכב שיוכלו לספק גם את תחושת היוקרה וגם את השימושיות והמרווח. פה ושם גם תמצאו כאן ג'יפונים שלא מפחדים לרדת מהאספלט.

פנאי-שטח יוקרתי בגודל מלא

הטוב מכל העולמות. מותג יוקרה? יש. מרווח ושימושיות, ואפילו עם 7 מקומות ישיבה? יש ויש. יכולות שטח? גם את זה תמצאו בקטגוריה הזו. תמורת סכום שמתחיל בחצי מיליון שקל ומסתיים הרחק מעל המיליון, תוכלו למצוא את רכבי הפנאי היוקרתיים הטובים בעולם.
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים