בחר רכב
רכב חדש 2018
רכב משנים קודמות

רכב מסחרי - חדש


הכוונה לרכב מסחרי קומפקטי קל. רוב המסחריות המודרניות מציעות חווית נסיעה ונהיגה שלא נופלת בהרבה מזו שמציעות מכוניות נוסעים מן השורה. חלק מדגמי הרכב המסחרי שמופיעים כאן מתאימים יותר להובלת סחורה וחלקם מיועד להובלת נוסעים. יש מסחריות קטנות שמתאימות לחלוקה עירונית, ויש גדולות יותר שיסחבו משקלים לכל אורך המדינה. בכל מקרה, המשקל הכולל של רכב מסחרי בקטגוריה זו, משקל עצמי של הרכב פלוס מטען, לא עולה על 3.5 טון ולכן רישיון הנהיגה הדרוש זהה לזה של מכונית "פרטית" (רישיון ב').מסחריות קטנות

המסחריות הקטנות מבוססות בדרך כלל על מכוניות סופר מיני, אבל זה לא אומר שהן לא יכולות לשמש לעבודה אינטנסיבית; הן פשוט יעמיסו קצת פחות מהטנדרונים הגדולים. היתרונות של המסחריות הקטנות: תמרון עירוני נוח, מנועים חסכוניים ומחירים זולים יחסית.

טנדרונים

איך לשלב עבודה ומשפחה? איך לנסוע עם סחורה או מטען ולא לסבול בכביש? התשובה היא מסחריות קומפקטיות. הבסיס שלהן הוא מכוניות משפחתיות בדרך כלל, שצמחו לגובה וקיבלו מבנה של מכונית מסחרית עם נפח העמסה גדול. באירופה יש מי שקונה אותן למטרות משפחתיות בלבד - מדובר אכן במכוניות שיכולות לספק תחליף לא רע למשפחתית רגילה פלוס תא מטען ענק.

ואנים מסחריים

לקחת נוסעים, סחורה, או גם וגם. הואנים המסחריים מסוגלים להסיע 8-9 נוסעים בנוחות יחסית, ולאפשר גם מקום נדיב למטען. גם מי שצריך רכב גדול לשינוע סחורות ימצא בהם מענה, ובחלק גדול מהדגמים יש גם תיבה אוטומטית - כך שהנהיגה פשוטה גם למי שלא רגיל לרכבים גדולים. החסרון: בניגוד למסחריות הגדולות, אין כאן הטבות מס משמעותיות.

מסחריות גדולות

בקטגוריה הזו ניתן לבחור בין גרסאות "סגורות" עם נפח הטענה גדול במיוחד לבין גרסאות "נוסעים" עם מספר גדול של מקומות ישיבה. היתרון של המכוניות האלו הוא שבמשקל שבין 3.5 ל-4 טון ישנו מקלט מס, שמאפשר לבעלי עסקים לקבל הטבות מס ניכרות ולקנות את הרכב ללא מע"מ - אך עדיין ניתן לנהוג בהן ללא רשיון למשאית.
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב072-33-44-806
רכב חדשיד שניה

או:

מדוריםמדריכים