דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מכוניות קטנות - חדש

יש קטנות ויש קטנות. מכוניות הסופר-מיני המודרניות מציעות מרחב פנימי שיכול להתאים למשפחה קטנה, רמה גבוהה של נוחות, בטיחות וביצועים. מצד שני, המחיר שלהן נושק ל-100,000 שקלים, לפעמים אפילו יותר. לעומתן יש את מכוניות המיני הקטנטנות, שמציעות מרווח מצומצם יחסית ומנועים קטנים - אך מחירן נמוך משמעותית. הקטנות היוקרתיות מציעות יותר בעיצוב, בביצועים ובתחושת האיכות, אך המחירים גבוהים בהתאם.
 

מיני

מעבר לקטגוריה מיני לא צריכים לנסוע יום יום מתל-אביב לבאר שבע? מבלים בעיקר בעיר? מכונית מיני היא הבחירה שלכם. מכוניות מיני הן הקטנות שבחבורה. מתרוצצות בעיר כמו דג במים, חסכוניות, קלילות, קצרות ולכן מגדילות את הסיכוי לאתר חניה פנויה במרכז העיר. בונוס: מכוניות המיני בדרך כלל זולות יותר ברכישה.

סופר מיני

מעבר לקטגוריה סופר מיני מכוניות קטנות - גדולות. כל היתרונות של מכונית קטנה עם חלק ניכר מהיתרונות של מכונית גדולה יותר: בטיחות, נוחות, ביצועים ועוד. המנועים מתחילים בדרך כלל באזור ה-1,300-1,400 סמ"ק. תיבות ההילוכים הן אוטומטיות במחיר גבוה או ידניות בזיל הזול. ואין קושי להעמיס את כל המשפחה ולטפס בעליות לירושלים מבלי לכבות את המזגן. היו ימים..
 

קטנות פרימיום

מעבר לקטגוריה קטנות פרימיום וולקאם צפון תל-אביב. וולקאם בתי הקפה וספרי הצמרת. אני קונה מכונית קטנה לא בגלל שהכיס שלי קטן. אני קונה מכונית קטנה יקרה ואופנתית. מיני פרימיום - לצעירים, רווקים ומבוגרים, רצוי בלי ילדים, רצוי עם חוש קצב.

קטגוריות נוספות

חזור למעלה