דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מימון לרכב יד שניה

Getting your Trinity Audio player ready...
מכונית חדשה במדינת ישראל זה עסק יקר, אפילו מאוד יקר. לקוחות רבים פונים אל חברות הליסינג, הטרייד אין וגם לאנשים פרטיים בכדי לרכוש מכונית מיד שניה - אך גם כאן, מכונית בת שנתיים - שלוש יכולה לעלות אפילו 80,000 שקל, ולרובנו יהיה קשה לגייס סכום כזה. השיטה הנפוצה לקניית רכב משומש היא מימון לרכב יד שניה.

מימון לרכב יד שנייה


המשפחה התרחבה? בשעה טובה. הלכתם לחברת ליסינג לחפש מכוניות משפחתיות כמו מאזדה 3 או טויוטה קורולה מיד שניה, וגיליתם שהמכונית עולה הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים לשלם. מה עושים? מרבית החברות מציעות בעצמן מימון לרכב יד שניה. במסלול זה אתם רוכשים את הרכב באותה חברה בה ראיתם אותו, ומשלמים את הסכום בתשלומים על פני שנתיים או שלוש. בחלק מהמקרים נדרשת גם מקדמה.

מימון לרכב משומש


ואז נשאלת השאלה - אם אנחנו כבר משלמים כל חודש סכום על רכישת הרכב, אולי בכלל עדיף ללכת ליבואני הרכב או לחברות הליסינג ולקחת מימון לרכב חדש? ההבדל הוא ברור: רכב חדש יאבד כמחצית מערכו ב-3 השנים הראשונות, ואת הסכום הזה תצטרכו לשלם בתקופת השימוש ולאחר מכן להיפרד מהרכב או לשלם שוב כדי לרכוש אותו. מימון לרכב משומש מאפשר לכם לקנות מכונית חדישה יחסית ובמצב טוב, לשלם עבורה מדי חודש ובסוף התהליך המכונית שלכם - ואתם יכולים למכור אותה ולהרוויח חלק מהסכום, או להמשיך ולהשתמש בה.

הלוואה לרכב יד שניה


ניתן גם לגשת לבנק או לחברות מימון ולקחת הלוואה לרכב יד שניה. במסגרת ההלוואה תידרשו לשלם ריבית ואף לשעבד את הרכב, אך ההבדל לעומת רכב חדש הוא בכך שהלוואה לרכב משומש תהיה זולה יותר בדרך כלל - וגם הריבית תהיה נמוכה יותר בהתאם. הלוואה לרכב יד שניה ניתן לקבל בבנק שלכם וגם בבנק שאתם לא עובדים איתו בדרך כלל. בנוסף ניתן לקבל הלוואה לרכב משומש גם בחברות האשראי ובחברות מימון חוץ בנקאיות.למאמרים נוספים ולהצעות מימון אטרקטיביות - היכנסו למדור מימון לרכב.

פורסם לראשונה ב- 11-11-13

 

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

חזור למעלה