דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מימון לרכב חדש

Getting your Trinity Audio player ready...


בשעה טובה קיבלתם החלטה לרכוש רכב חדש. המחירים, כידוע, לא נמוכים - מכונית משפחתית חדשה יכולה לעלות בקלות 130,000 שקל, בעוד רכב יד שניה יעלה הרבה פחות. אבל לרכב חדש יש יתרונות של שקט נפשי, אחריות יצרן וכמובן הידיעה שאף סוחר לא עובד עליכם. בשל היתרונות האלו פונים לקוחות רבים לחפש מימון לרכב חדש.

מימון רכב חדש


בדרך כלל מימון רכב חדש מתבסס על מתן מקדמה בגובה מסוים, ולאחר מכן פריסה של יתר הסכום לתשלומים. גובה המקדמה יכול להיות נמוך - אפילו 5,000 שקל - ולפעמים הוא יכול להגיע למחצית מעלות הרכב, בהתאם ליכולות הלקוח והגורם המממן. מימון רכב חדש ללא מקדמה זו גם אופציה קיימת, על כך נרחיב בהמשך. מימון לרכב חדש כולל בתוכו ריבית בחלק מהמקרים, בעיקר כאשר לוקחים מימון בנקאי לרכב חדש. אם תקחו מימון לרכב חדש דרך היבואן או שתבחרו במימון לרכב דרך חברת ליסינג, ייתכן ותמצאו גם מימון ללא ריבית.

מימון 100 אחוז לרכב חדש


מימון 100 אחוז לרכישת רכב הוא בעצם מימון לרכב ללא מקדמה. מדובר באפשרות פחות נפוצה, שכן פעמים רבות הגורם המממן מבקש את המקדמה כ"דמי רצינות" וכפרמטר המאפשר לו לבחון את יכולת הלקוח לעמוד בהחזרים. מימון 100 אחוז לרכב חדש ניתן למצוא במסלולים של מימון בנקאי לרכב, שם לבנק יש כלים משלו לבדוק את הלקוח. גם יבואני הרכב מציעים לעיתים מימון לרכב ללא מקדמה, בעיקר כאשר יש מלאי של רכבים שנמכרים במבצע מסיבות שונות.

הלוואה לרכב חדש


הלוואה לרכישת רכב חדש ניתן להשיג קודם כל מהגורמים העיקריים שנותנים הלוואות - הבנקים. הלוואה בנקאית לרכב חדש ניתן לקבל בסניפי הבנקים הרגילים ולא בבנקים למשכנתאות. ההלוואות לרכב חדש כוללות כמובן ריבית, וגם הצמדה למדד ולריבית הפריים. הלוואה לקניית רכב חדש אמנם עלולה לצאת יקרה יותר ממסלולים אחרים של מימון לרכב חדש, אך היא מאפשרת ללקוח לקבל את הסכום לרשותו ולבחור בכל רכב שיחפוץ - גם ברכבים ייחודיים שלא נפוצים בחברות הליסינג. הלוואה לרכב חדש דורשת בדרך כלל שעבוד של הרכב לגורם המממן.


למאמרים נוספים ולהצעות מימון אטרקטיביות - היכנסו למדור מימון לרכב.
 

פורסם לראשונה ב- 11.11.13

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

חזור למעלה