בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מימון ישיר לרכבמימון ישיר זה לא רק שם של חברה - למעשה, זו גם שיטה המאפשרת קבלת הלוואה לרכב חדש בקלות ובמהירות. מה זה בעצם אומר?
מאת מערכת iCar

בטח נתקלתם לא פעם בפרסומות ובתשדירי רדיו בביטוי "מימון ישיר", ותהיתם מה זה אומר. אז כן - קודם כל, מדובר בשם של חברה מובילה בתחום המימון לרכב. אבל מה משמעות המילה "ישיר"? עבור לקוחות רבים, מדובר בזמינות מיידית של הלוואה לרכישת רכב. לא פעם קורה שאנו נתקלים בהצעה אטרקטיבית לרכישת רכב, שלא מאפשרת לנו להמתין עד לאישור הבנק להלוואה. במקרים אלו, נחפש מימון ישיר לרכב.

מימון ישיר - חברת מימון לרכב


חברת "מימון ישיר" היא חברת מימון השייכת לקבוצת "ביטוח ישיר". החברה מתמחה במתן פתרונות מימון לרכישת רכב חדש ובהלוואות לרכישת רכב מיד שניה, ללא פגיעה במסגרת האשראי הבנקאית. הלוואות הניתנות דרך מימון ישיר יכולות לעיתים לכסות 100% מימון לרכב, ומעניקה פתרונות גם למי שרוכש רכב מאדם פרטי.

מימון ישיר לרכב


חברות הרכב, ביניהן יבואניות וחברות ליסינג וטרייד אין, יוצאות לא פעם במבצעי מכירות התקפים לזמן מוגבל. כך, למשל, מציעה "צ'מפיון מוטורס" מבצעים מיוחדים ל-72 שעות בלבד, וגם המתחרים יוצאים במבצעי הנחות דומים. לקוח המעוניין לרכוש רכב במחירי המבצע המיוחדים לא יוכל להספיק לקחת הלוואה בנקאית, שכן זו דורשת לא פעם המתנה מסוימת עד לאישור ההלוואה. המימון של חברות הרכב לא תמיד משתלם לכל צרכן, כך שמימון ישיר לרכב הניתן באופן מיידי על ידי חברות שונות יכול לספק מענה לרכישה מיידית.

מימון ישיר 100 אחוז


לא פעם נוצר צורך במימון 100% לרכב חדש. יבואני הרכב וחברות הליסינג דורשות בדרך כלל מקדמה מסוימת כ"דמי רצינות", ולא יכולות לספק פתרון ללקוח המעוניין במימון מאה אחוז. הבנקים, שנותנים פתרונות מימון ללא מקדמה, לא תמיד מסוגלים לנפק את ההלוואה במהירות הנדרשת. אז נכנסות לתמונה חברות המעניקות מימון ישיר 100 אחוז ללא מקדמה, ומסוגלות לספק ללקוח את הסכום הנדרש במהירות וביעילות.


למאמרים נוספים ולהצעות מימון אטרקטיביות - היכנסו למדור מימון לרכב.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים