בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

4 אפליקציות כנגד ארבעה נהגיםפסח מגיע, ונהגי ישראל המוכרים - כולם מופיעים ביחד על הכביש. כנגד ארבעת הבנים של ההגדה מצאנו אפליקציות שיתאימו לארבעת הנהגים - החכם, הרשע, התם וזה שאינו יודע לנהוג. ויש עוד בונוס בסוףמאת: אסף בר-שי

חכם - אפליקציה למציאת חניה
מכירים את זה שאתם משוטטים בכל רחבי העיר כדי לחפש חניה, תוך כדי איחור תיאטרלי לסרט? אז הנהג החכם, שרוצה לחסוך לעצמו את כל זה, יכול להשתמש באפליקציית החניה הישראלית החדשה, Polly. אז במה נשתנתה האפליקציה הזו מכל אפליקציות הניווט - שהאפליקציה הזו גם עוזרת לנו לחנות. ראשית, נפעיל את Polly לקראת ההגעה לאזור המבוקש. היא מציעה לנו לבחור בחניון ייעודי - אבל הוא ישמש רק כיעד ברירת המחדל, אם לא נמצא חניה אחרת. אפשר להגדיר את משך זמן החיפוש. הכי מעניין - האפליקציה תלווה את הנהג החכם דרך רחובות שבהם הסבירות גבוהה למצוא חניה. בכל רגע נתון נהיה מיודעים על המרחק בהליכה מהיעד ולא פחות חשוב - נקבל את כל המידע על היתרי ואיסורי החניה במקום, בלי לרוץ אחורה לתחילת הרחוב. בשלב זה אפליקציית החכמים זמינה רק בתל אביב.
האפליקציה: Polly, Your Parking Fairy
פלטפורמה: אנדרואיד, אייפון
מחיר: חינםרשע - אפליקציית מירוץ
במקום לקחת את המכונית שלו ולנסוע בה פשוט כדי להגיע ממקום למקום, הנהג המרושע מעוניין לא סתם לקחת את המכונית גם לשם ההנאה, אלא שהוא מתכוון להדהיר אותה למהירויות כאלה שיהפכו אותו למהיר ביותר בסביבה. במיוחד עבורו נולדה אפליקציית Dynomaster, של החבר'ה ב-Trackaroo. דיינומאסטר מתאימה למדידת האצות מסוגים שונים - היא יודעת להתחיל את המדידה באופן אוטומטי ברגע שיוצאים לדרך ולמדוד כל מיני זמנים, כחפצו של הנהג - מעמידה למאה קמ"ש, למשל, אבל גם 50 עד 80 קמ"ש או כל זמן אחר שאותו אפשר לבקש. לאחר מכן יוצגו מסלולי ההאצות על גבי תמונת לוויין.
האפליקציה: Dynomaster
פלטפורמה: אנדרואיד
מחיר: 11 שקלים
תם - אפליקציה לבחינת רמת הנהיגה
איך תם נוהג? אנחנו לא יודעים, הוא פשוט… זורם. אבל כדי לגלות האם הוא נוהג באגרסיביות או בשלווה, בחיסכון או בבזבזנות, נציע לו להתקין את אפליקציית Driving Curve. האפפ הזו תעקוב, לבקשתו, אחרי אופי הנהיגה - תבחן עד כמה הוא מאיץ חזק ובולם חזק - או נוהג במתינות רצופה. בהתאם תעניק לו Driving Curve ציונים על רמת הנהיגה, שייאפשרו לנהג התם להשוות בין נסיעות, וגם לראות היכן הוא עומד ביחס לנהגים אחרים, או לשאר העולם. נוסף על כך מספקת האפליקציה מידע מגוון, כמו - כמה מהנסיעה שהינו מעל למהירות מסוימת, מה היתה המהירות המרבית וכמה מזמן הנסיעה לא זזנו מהמקום. לסיום, האפליקציה מעניקה לנו אותות שונים, לפי הישגנו בנהיגה.
האפליקציה: Driving Curve
פלטפורמה: אנדרואיד, אייפון
מחיר: חינם
שאינו יודע לנהוג - אפליקציית תחבורה ציבורית
להוא מבין ארבעת הנהגים שלנו שאינו יודע לנהוג, נמליץ להתקין בסמארטפון שלו אפליקציה טובה לתחבורה ציבורית - כך שיימנע מלהקדיש את זמנו מאחורי ההגה. מלבד אפליקציית Moovit הישראלית המפורסמת, שמוכרת כבר בכמה מקומות בעולם ומכוונת את משתמש התח"צ באיזה קו לנסוע, מאיפה לקחת אותו ובאיזו שעה, נמליץ לנהגנו להתקין גם את HopOn. מטרתה של האפליקציה לייעל ולזרז את העלייה אל האוטובוס. במקום לשלוף ארנק, לשלם ולחכות לעודף ולכרטיס, אפשר עם HopOn לסרוק ברקוד קטן ולהתקדם. כך מוגדר תשלום באופן אוטומטי ולנוסעים היתה אורה ושמחה.
האפליקציה: HopOn
פלטפורמה: אנדרואיד, אייפון, ווינדוס פון
מחיר: חינם
בונוס: אפליקציית 4 קושיות מוטוריות
שבוע שלם של חופש עשוי לגרום לאנשים לטפס על הקירות. אבל אם אתם חובבי רכב ובעלי סמארטפון, תוכלו להתקין את אפליקציית משחק זיהוי הלוגואים של המכוניות. האפליקציה הזו, בפשטות, מציגה בפנינו לוגו, ומזמינה אותנו לזהות אותו. לפעמים זה קל - לוגו של חברה מוכרת מוצג בשלמותו (מלבד שם החברה המוסתר) ואפשר לבחור בשמו מתוך 4 אפשריות. ככל שהמשחק מתקדם עולה רמת הקושי, כלומר - מופיעים לוגואים של יצרניות שגרתיות פחות במקומותינו - חברות אקזוטיות, רוסיות וסיניות, למשל, והלוגו אינו מוצג בשלמותו, אלא מסובב ומוצג חלקית.
האפליקציה: Cars Logos Quiz HD
פלטפורמה: אנדרואיד. אפליקציות חלופיות לאייפון וווינדוס פון - חפשו "Car Logo Quiz"
מחיר: חינםלמאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים