דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ליסינג: מה כדאי?לשיטת הליסינג הפרטי יתרונות וחסרונות: מצד אחד, מימון נוח ו"קל לעיכול" מחוץ לגבולות הבנק ושקט נפשי בנושא מכירת הרכב, ומצד שני התחייבות ארוכת טווח לחברת הליסינג שביטולה עלול לעלות בקנסות יקרים. גם כאן - עלות הרכישה המשוכללת עלולה להיות גבוהה יותר מרכב מקביל הנרכש באופן פרטי.

עוד נקודה חשובה אליה כדאי להתייחס – אם הרכב עובר לבעלותכם בסוף תקופת הליסינג הפרטי, תרשם ברישיון הרכב חברת הליסינג כבעלים הקודמים של הרכב, עובדה אשר תגרור ירידת ערך גבוהה יותר של המכונית - ניכוי של כ-10% ממחיר המחירון של מכונית עם נתונים דומים ומשנתון זהה.


מאזדה 3: לקחת אותה בליסינג או לא? / צילום: גיא גפני

אופציות נוספות? לבד מהמימון הבנקאי המסורתי, יבואנים רבים ישמחו להעניק לכם מימון גמיש למכונית החדשה שלכם בתנאים דומים לתנאי הליסינג המימוני - מקדמה ותשלומים חודשיים קבועים - וגם יתחייבו לרכוש את הרכב בחזרה מכם במחיר מחירון.

הדבר החשוב ביותר: לפני חתימה על עסקת ליסינג חשוב לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ולקרוא היטב את ה"אותיות הקטנות" שיכולות לקבוע תחת אילו תנאים תבלו עם המכונית הבאה שלכם במשך השנים הקרובות. כמו כן, קיימים באינטרנט מספר "מחשבוני ליסינג" שיעשו עבורכם את תחשיב העלות החודשית של הליסינג מול רכישת רכב פרטי. תתחדשו.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה