בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

השכרת רכב: מה ניתן לשכור?מעוניינים ברכב שטח עבור טיול משפחתי? רוצים לשכור מכונית ספורט ולהרשים את החבר'ה? ואולי תרצו שהמכונית השכורה תגיע אליכם הביתה? כל האפשרויות הקיימות, במדריך ההשכרה של iCar, חלק ב'מאת נועם ריין

אני גר ביישוב קטן ברמת הגולן, ומעוניין לנסוע לסופ"ש בירושלים. כיצד אוכל להיעזר בחברת השכרת רכב, בהנחה והסניף הקרוב מרוחק עשרות ק"מ ממקום מגוריי?
חברות השכרת הרכב מחזיקות סניפים בערים מרכזיות במקומות שונים ברחבי הארץ. הנקודות הקרובות אליך עשויות להיות בנצרת, טבריה, חיפה או בנקודה מרכזית אחרת בצפון. חברות מסוימות מאפשרות להזמין את הרכב עד לבית הלקוח, בתשלום נוסף.
ברצוני לשכור כלי רכב יוקרתי ומרשים עבור יום חתונתי. האם חברות ההשכרה מחזיקות במכוניות כאלה?
בהחלט. חברות ההשכרה אינן מסתפקות במכוניות עממיות ומשפחתיות, אלא מוסיפות ומחזיקות במלאי מצומצם של רכבי יוקרה שונים מתוצרת וולוו, ב.מ.וו ועוד. לעתים חלות מגבלות שונות על השכרתם של רכבים אלו, כמו מגבלות גיל, ותק בנהיגה או מספר הנהגים.


אם תחפשו טוב, אולי תמצאו גם יגואר XJ בחברות ההשכרה / תמונות יצרן

האם ניתן לשכור גם רכבי שטח? האם ישנם בציי ההשכרה רכבי שטח בעלי מיגון וציוד יעודי לנסיעה בשטח?
ישנן חברות השכרה המחזיקות במלאי של רכבי שטח רכים, כדוגמת יונדאי iX35 או ניסאן קשקאי. עלות השכרתם של אלו גבוהה משמעותית מזו של רכב פרטי רגיל, אפילו אם מחיר הרכישה שלהם דומה, וזאת בשל הסיכון הרב יותר לפגיעה ברכב בעת ההשכרה. רכבי שטח קשוחים, ודאי כאלו המצוידים בעזרי נהיגת שטח, בדרך כלל אינם מצויים בחברות ההשכרה.
בעלי חוגג יום הולדת, והייתי רוצה להפתיע אותו בהשכרה של מכונית ספורט ייחודית. האם ישנם כלי רכב כאלו להשכרה?
חברות ההשכרה בישראל לא מחזיקות רכבי ספורט. בעבר, נעשה ניסיון להקים בישראל חברה להשכרת רכבי ספורט ייחודיים, אך זו כשלה ונסגרה כעבור זמן קצר. הדרך לנהוג במכונית ספורט לזמן מוגבל עוברת בחברות הדרכת הנהיגה, שם אפשר לשכור מכונית עם מדריך לכמה שעות.
אני מעוניין לשכור רכב לצורך נסיעה לאילת, אך במהלך שהותי שם לא אזדקק למכונית. האם אוכל להחזיר את הרכב בעת הגיעי לאילת, ולשכור רכב אחר כאשר ארצה לחזור לביתי?
מרבית חברות ההשכרה מחייבות פרק זמן מינימאלי של 3 ימים עבור השכרת רכב לצורך נסיעה לאילת. לחילופין, אתה עשוי להידרש לשלם דמי שינוע עבור החזרת הרכב למרכז הארץ.
אני מעוניין לנסוע עם משפחתי לטיול של 3 ימים בצפון הארץ. האם מכסת הקילומטראז' לא תגביל אותי במהלך הטיול?
חברות ההשכרה הגדולות אינן מגבילות בדרך כלל את מספר הקילומטרים להשכרה, אם מדובר בהשכרת רכב למספר ימים.


לחלק הקודם (הראשון) של המדריך - איך זה עובד
לחלק הבא של המדריך -
תנאים ומגבלות

לחזרה למדור השכרת רכב בישראל ולקבלת הצעות מהחברות המובילות -
השכרת רכב בישראל
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הכל יקר  לא קל עם המחירים היום... http://www.walla.co.il

שושנה,14.07.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים