בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל במבצע: רכב חלופי עד לאספקהבמסגרת "אופל סטוץ" תשלמו על דגם 2016, תקבלו דגם 2017 ובין לבין תיסעו על רכב חלופימערכת iCar

מאז שונתה שיטת רישום "שנת המודל" של דגמים, סוף השנה האזרחית הפכה לתקופה של מבצעים יצירתיים במיוחד. השגרתיים והנפוצים ביותר הם מבצעים בהם מקבלים הרוכשים הנחות תמורת רישום הרכב בשנת המודל היוצאת או לחילופין, השלמת הקניה בשנה היוצאת וקבלת הרכב בשנה החדשה. אבל בין לבין צצים גם מבצעים יצירתיים הרבה יותר, והמבצע שמשיקה היום אופל הוא אחד היצירתיים ביותר שפגשנו.

אופל אדם S

תחת השם "אופל סטוץ", מציעה היבואנית הטבה מעניינת מאוד. היות ודגמי 2017 הם למעשה אותם דגמים שנמכרים היום, וההבדל היחיד הוא שהם עלו לכביש אחרי ה-1.1, אופל כבר יכולה הלכה למעשה למכור אותם. וזה בדיוק מה שהיא עושה.
 

היא מציעה את דגמי 2017, במחירי 2016 - כלומר לפי המחירון הנוכחי. או במילים אחרות, לפני שינוי נוסחת המס הירוק שעלולה לייקר את המחירים. בנוסף, תספק אופל לרוכשים רכב חלופי לתקופת הביניים שבין הרכישה (ובהתאם גם מכירת הרכב הנוכחי שלכם) לבין קבלת הרכב החדש, שבמקרה הזה עשויה להגיע לחודשיים ואף יותר. תקופה בה אנשים רבים בוחרים לשכור רכב או לוותר עליו לחלוטין ולהתנייד בתחבורה ציבורית. זאת על מנת לפתור לחלוטין את סוגיית ה"מה נעשה עד שיגיע הרכב החדש".

לדגמי אופל בישראל - אופל

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פרסומת הכי אידיוטית שראיתי  גועל נפש

מישהו,15.11.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים