בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט במבצע 7 Saleשברולט יוצאת במבצע 7 Sale החצי-שנתי שלה. במהלך שבוע המבצע יוצעו דגמי שברולט בהנחות גדולות ובמסלולי רכישה אטרקטיבייםמאת מערכת iCar

מבצעי 7 Sale החצי שנתיים של שברולט כבר הפכו למעין מסורת. במהלך המבצע מציעה UMI, יבואנית שברולט לישראל, הנחות גדולות ומסלולי רכישה אטרקטיביים במיוחד על שלל דגמי שברולט. הפעם היא תציע הנחות של 11% ויותר על מגוון דגמים. בנוסף, יכנו הרוכשים גם ממסלולי טרייד אין ומימון אטרקטיביים במיוחד.

שברולט טראקס
שברולט טראקס. המבצע שכבר הפך למסורת / צילום: שברולט
להלן חלק מההנחות שיוענקו במסגרת המבצע:

שברולט ספארק בגרסת LT (ביניים) עם מנוע 1.2 ליטר (82 כ"ס) ותיבת הילוכים ידנית תוצע במחיר של 56,500 שקל המגלמים הנחה של 8,400 שקל ממחיר המחירון שעומד על 64,900 שקל. ההנחה על הספארק, שגדולה ממה שמוצע על מכוניות בקטגוריה הזו בדרך כלל, לא מפתיעה במיוחד לאור העובדה שהדור החדש של הספארק כבר נחשף, ואפילו פעמיים - בתור שברולט ספארק ובתור אופל קארל. לפחות אחת מהן כנראה תגיע לארץ, אך טרם ידוע מתי.

שברולט ספארק
שברולט ספארק. הנחה שלא מקובלת בקטגוריה

במבצע משתתפת גם שברולט קרוז בגרסת LT עם מנוע 1.4 ליטר טורבו (140 כ"ס) ותיבת הילוכים אוטומטית, שמוצעת לאחרונה עם חבילת iFamily החדשה של שברולט הכוללת שני טאבלטים בגודל 8 אינץ' בנוסף למערכת המולטימדיה לה מסך בגודל זהה, Waze מובנה לניווט ואפשרות להגדרתה כנקודת גישה ל-Wi-Fi. הקרוז נמצאת איתנו כבר תקופה לא קצרה וזוהי למעשה מתיחת הפנים השניה שלה, שמגיעה אחרי שהדור החדש כבר נחשף וצפוי להגיע, אך לא ידוע מתי. הקרוז מוצעת במסגרת המבצע במחיר של 113,900 שקל, הנחה של 14,000 אלף שקל ממחיר המחירון.

שברולט טראקס, אחיו התאום של אופל מוקה, מוצע במסגרת המבצע עם מנוע 1.8 ליטר (140 כ"ס) ותיבת הילוכים אוטומטית במחיר של במחיר של 114,900 שקל. מה שהופך אותו לג'יפון האוטומטי הזול ביותר, יחד עם ה-2008 של פיג'ו שזהו מחיר המחירון שלו. ההנחה על הטראקס היא בגובה של 15,000 שקל.שברולט מאליבו, שנמכרת בישראל רק בתצורה אחת - עם מנוע 2.0 ליטר טורבו (259 כ"ס) ותיבת הילוכים אוטומטית, מוצעת במסגרת המבצע במחיר של 159,900 שקל, הנחה של 18,000 שקל. גם כאן, שברולט כבר חשפה את הדור הבא של המאליבו ואנחנו עדיין ממתינים להגעתו לישראל.

שברולט טראוורס, ספק ג'יפון מגודל ספק מיניוואן מוגבה, מציע מתכון ייחודי למדי בנוף הישראלי, שבטח כבר הבנתם מהחלק הראשון של המשפט - שמונה מושבים במסווה של רכב פנאי מוגבה וקשוח. במסגרת המבצע מוצע הטראוורס, לו מנוע 3.6 ליטר במחיר של החל מ-205,900 שקל לגרסת LS הבסיסית המהווה הנחה של 22,000 שקל. מחיר שמביא אותו קרוב מאוד למחירם של מיניוואנים או רכבי פנאי בעלי שבעה מושבים פורד גלקסי או קיה סורנטו.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים