בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי ספייס סטאר במבחן ארוך טווח: סוגרים חודש ראשוןבחודש הראשון עם מיצובישי ספייס סטאר נהגנו יותר מ-4,000 ק"מ, והגענו לצריכת דלק מצוינת. ומה התכניות לחודש הבא?מאת מערכת iCar

מיצובישי ספייס סטאר סוגרת חודש ראשון של מבחן ארוך טווח. בחודש הזה נהגנו בה למעלה מ-4,000 ק"מ, ומדדנו צריכת דלק ממוצעת של 16.1 ק"מ לליטר. נתון מרשים עבור קילומטרים ראשונים ברכב חדש, ודומה מאוד לזה שמדדנו בחודש הקודם במבחן ההשוואתי למכוניות מיני עם גיר ידני ומנועי 1,000 סמ"ק. למעשה, אם נחזור למבחן ההוא - נגלה שמיצובישי ספייס סטאר עם מנוע 1,200 סמ"ק ותיבת הילוכים אוטומטית-רציפה, חסכונית יותר ממכוניות ידניות קטנות יותר כמו קיה פיקנטו, שברולט ספארק ופיאט פנדה.

הסרטון שמסכם את החודש הראשון מתמקד במה שהשתנה בספייס סטאר בחודשים האחרונים - ומדובר בעיקר ברשימת האבזור. גם בחודש הבא תוכלו לעקוב אחרי המבחן ארוך הטווח למיצובישי ספייס סטאר באמצעות ה-Live Blog המתעדכן.

לכניסה ל-Live Blog -לחץ כאן


בחודש הראשון עם הספייס סטאר, הרבינו לנסוע ברחבי העיר - בעיקר באיזור גוש דן, ולא מעט גם בירושלים. אין ספק שהסביבה העירונית מתאימה כמו כפפה ליד למיצובישי ספייס סטאר: היא מתמרנת היטב, תנוחת הישיבה בה גבוהה יחסית, היא חונה בקלילות מדהימה ואפילו די נוחה.

בנסיעות הבין-עירוניות הספייס סטאר לא תמיד מבריקה, בעיקר בגלל בידוד הרעשים ורכות המתלים שמובילה להתנהגות כביש פחות טובה מהממוצע. המעניין הוא שאחרי כמה אלפי קילומטרים התרגלנו לאופי שלה, ומבלי כוונה מיוחדת התחלנו לנהוג לאט יותר, מבלי להאיץ בחדות, והתאמנו את עצמנו לקצב של הספייס סטאר.בחודש הבא נטיל על הספייס סטאר שלנו כמה משימות קשות יותר. היא צפויה לנסוע לאילת לפחות פעם אחת, עוד פעם אחת לצפון הרחוק, ואולי גם להתמודד עם נסיעות מרובות משתתפים ומטען.
אתם, כרגיל, מוזמנים לעקוב אחרי המבחן בערוץ ה-YouTube של iCar, וכמובן - להתעדכן באופן שוטף באמצעות ה-Live Blog.למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מיצובישי ספייס סטאר מבחן ארוך טווח  אוטו מרווח, מאובזר וחסכוני, מה צריך יותר מזה?

יונתן,06.12.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים