דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ליסינג תפעולי – יד שניה

יתרונות הליסינג גלויים ומוכרים כיום לכל נהג, ויש שאפילו מקנאים בנהגי הליסינג על הפינוקים והשירותים הנרחבים הכלולים בעסקת הליסינג התפעולי. לקוחות הליסינג התפעולי, אשר רובם מקבלים את הרכב ממקום העבודה, זוכים לסל הטבות משמעותי הנלווה לרכישת הרכב: שירותי העברת טסט, תשלום הביטוח, ביצוע טיפולים שוטפים, תיקון תאונות ותקלות, רכב חליפי בעת הצורך ועוד. בשנים האחרונות מתפשט הליסינג התפעולי גם ללקוחות הפרטיים, הרוכשים רכב בעסקת ליסינג (כלומר, רכישה בתשלומים) ומוסיפים תשלום מסוים על מנת ליהנות מסל השירותים של הליסינג התפעולי.

ליסינג תפעולי – יד שניה: בשביל השקט הנפשי


עד לאחרונה, לקוחות הליסינג הפרטי היו בעיקר כאלו שלא יכלו להרשות לעצמם רכישה של רכב חדש במזומן, אך במקביל לא רצו להתמודד עם הטרחה שבאחזקת רכב ישן מיד שניה. לקוחות אלו רכשו רכב חדש בליסינג מימוני או פרטי, ונהנו משקט נפשי. כיום, בעקבות מלאי המכוניות העצום שהצטבר במגרשי חברות הליסינג, מציעות חברות אלו מסלול ליסינג תפעולי גם למכוניות מיד שניה.

הלקוח יכול לרכוש רכב בן 3 שנים, שעבר תקופת ליסינג אחת אצל לקוח מוסדי או פרטי, ולשלם עליו במזומן או בתשלומים – ממש כמו רכישה של רכב חדש. החידוש הוא שכיום ניתן להוסיף לרכישת הרכב המשומש גם את חבילת השירותים של הליסינג התפעולי, וליהנות מהשקט הנפשי הקיים ברכישה של רכב חדש. אמנם, התשלום על סל השירותים של הליסינג התפעולי של רכב יד שניה גבוה יותר מהתשלום על שירותים אלו הניתנים לרכב חדש, בשל הסבירות הגבוהה יותר לתקלות; אך מחיר הרכישה הנמוך, שמגיע כמעט לחצי ממחיר הרכישה של רכב זהה חדש, הופך את עסקת הליסינג התפעולי לרכב מיד שניה לעסקה אטרקטיבית במיוחד.

ליסינג תפעולי – יד שניה: אבל איך זה משתלם לחברות הליסינג?


על מנת להימנע מהתעסקות עם תקלות חוזרות ובלאי גבוה, מציעות חברות הליסינג את מסלול הליסינג התפעולי בעיקר לרכבי יד שניה עם קילומטראז' נמוך ובמצב טוב. אמנם, רכבים אלו עולים במסלול הליסינג התפעולי עולים יותר מרכבים דומים הנרכשים במזומן במגרשי הליסינג – אך סל השירותים של הליסינג התפעולי הופך את הרכישה לכדאית יותר מרכישה של רכב חדש, במידה ומוכנים לוותר על החוויה של "קריעת הניילונים" במכונית החדשה...


למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג תפעולי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

 • 1. איזה בולשיט 
  המגיב, 03-01-2012

  כל הרעיון בליסינג תפעולי שאתה לא קונה את הרכב ולא אכפת לך אם בסוף התקופה הוא ישאר טלאים טלאים, ובגלל זה לא אכפת שהטפולים עליו יהיו שווים לת%^. פה אתה קונה את הרכב(אחרי שקרעו אותו) , ועוד מוסיף כסף על טיפולים סוג לא משנה(מתחרז עם יין), של חברת הליסינג, ומקבל בסוף התקופה רכב על שמך שעבר שש שנות טיפולי שמש(באו לקחו את האוטו לטיפול שמו בשמש והחזירו). עסקת חיים ממש.

  סגור תגובה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

 • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
 • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
 • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
 • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
 • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
 • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה