בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג תפעולי – יד שניהרוצים את הפינוקים של הליסינג, אבל מתקשים לשלם על רכב חדש? ליסינג תפעולי – יד שניה הוא כנראה הפתרון עבורכם 
יתרונות הליסינג גלויים ומוכרים כיום לכל נהג, ויש שאפילו מקנאים בנהגי הליסינג על הפינוקים והשירותים הנרחבים הכלולים בעסקת הליסינג התפעולי. לקוחות הליסינג התפעולי, אשר רובם מקבלים את הרכב ממקום העבודה, זוכים לסל הטבות משמעותי הנלווה לרכישת הרכב: שירותי העברת טסט, תשלום הביטוח, ביצוע טיפולים שוטפים, תיקון תאונות ותקלות, רכב חליפי בעת הצורך ועוד. בשנים האחרונות מתפשט הליסינג התפעולי גם ללקוחות הפרטיים, הרוכשים רכב בעסקת ליסינג (כלומר, רכישה בתשלומים) ומוסיפים תשלום מסוים על מנת ליהנות מסל השירותים של הליסינג התפעולי.

ליסינג תפעולי – יד שניה: בשביל השקט הנפשי


עד לאחרונה, לקוחות הליסינג הפרטי היו בעיקר כאלו שלא יכלו להרשות לעצמם רכישה של רכב חדש במזומן, אך במקביל לא רצו להתמודד עם הטרחה שבאחזקת רכב ישן מיד שניה. לקוחות אלו רכשו רכב חדש בליסינג מימוני או פרטי, ונהנו משקט נפשי. כיום, בעקבות מלאי המכוניות העצום שהצטבר במגרשי חברות הליסינג, מציעות חברות אלו מסלול ליסינג תפעולי גם למכוניות מיד שניה.
הלקוח יכול לרכוש רכב בן 3 שנים, שעבר תקופת ליסינג אחת אצל לקוח מוסדי או פרטי, ולשלם עליו במזומן או בתשלומים – ממש כמו רכישה של רכב חדש. החידוש הוא שכיום ניתן להוסיף לרכישת הרכב המשומש גם את חבילת השירותים של הליסינג התפעולי, וליהנות מהשקט הנפשי הקיים ברכישה של רכב חדש. אמנם, התשלום על סל השירותים של הליסינג התפעולי של רכב יד שניה גבוה יותר מהתשלום על שירותים אלו הניתנים לרכב חדש, בשל הסבירות הגבוהה יותר לתקלות; אך מחיר הרכישה הנמוך, שמגיע כמעט לחצי ממחיר הרכישה של רכב זהה חדש, הופך את עסקת הליסינג התפעולי לרכב מיד שניה לעסקה אטרקטיבית במיוחד.

ליסינג תפעולי – יד שניה: אבל איך זה משתלם לחברות הליסינג?


על מנת להימנע מהתעסקות עם תקלות חוזרות ובלאי גבוה, מציעות חברות הליסינג את מסלול הליסינג התפעולי בעיקר לרכבי יד שניה עם קילומטראז' נמוך ובמצב טוב. אמנם, רכבים אלו עולים במסלול הליסינג התפעולי עולים יותר מרכבים דומים הנרכשים במזומן במגרשי הליסינג – אך סל השירותים של הליסינג התפעולי הופך את הרכישה לכדאית יותר מרכישה של רכב חדש, במידה ומוכנים לוותר על החוויה של "קריעת הניילונים" במכונית החדשה...


מעוניין בליסינג עסקי / תפעולי? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג תפעולי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איזה בולשיט  כל הרעיון בליסינג תפעולי שאתה לא קונה את הרכב ולא ...

המגיב,03.01.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים