בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג רכב פרטימתלבטים אם לקחת ליסינג או לרכוש רכב פרטי? מדור הליסינג של iCar עוזר לכם לבחור בחוכמה, עם כל הפרטים בנושא ליסינג רכב פרטי
בשונה משיטת הליסינג התפעולי, שיטת הליסינג הפרטי מכוונת יותר ללקוח הפרטי שמחפש דרך מימון נוחה לרכישת רכב חדש. שיטת הליסינג הפרטי היא למעשה הלוואה לכל דבר, המבוססת על אשראי חוץ-בנקאי.

אז איך זה עובד הנושא של ליסינג רכב פרטי? ראשית, בוחרים את המכונית. בשונה משיטת הליסינג התפעולי, במסגרתה קיימות הגבלות מסוימות על סוגי המכוניות המוצעות ללקוח, בשיטת הליסינג הפרטי הלקוח יכול, על פי רוב, לבחור בין מגוון רב של מכוניות הכולל גם מכוניות יוקרה, ספורט ושטח. יש לזכור, עם זאת, שכדאיות עסקת הליסינג הפרטי תצמח ככל שהרכב המבוקש הוא פופולארי יותר - כלומר, במצבים בהם חברת הליסינג מסוגלת להשיג תמחור טוב יותר מהיבואנים הרלוונטיים ועשויה להציע מסלולי מימון אטרקטיביים יותר. 

ליסינג רכב פרטי: כמה משלמים?

בטרם קבלת המכונית, תדרשו לשלם מקדמה שנקבעה מראש בגובה סכום מסוים מעלות הרכב - בדרך כלל בין 25 ל-35 אחוזים. במקרים רבים בוחרים הרוכשים לבצע עסקת טרייד אין של מכונית קיימת, המכסה באופן חלקי או מלא את המקדמה. גם כאן תדרשו לשלם תשלומים חודשיים במהלך תקופת החכירה. תקופת חכירה של ליסינג רכב פרטי עשויה להיות קצרה יותר מאשר בליסינג המימוני, כאשר רוב חברות הליסינג מציעות מסלולי מימון של 24, 30 ו-36 חודשים – בהתאם לצרכי הלקוח וגובה המקדמה.
בסיום ההתקשרות, מוצבות שתי אפשרויות בפני הלקוח: להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולחכור רכב חדש, או לחילופין - לרכוש את הרכב מחברת הליסינג תמורת מחיר שנקבע מראש. בשלב זה תעבור המכונית לבעלותו של החוכר. אם מחליטים לחדש את ההתקשרות לתקופת ליסינג נוספת, יונח מחיר המחירון של המכונית כמקדמה על הרכב הבא, כאשר הלקוח יכול לבחור גם לקבל את היתרה מתשלום המקדמה במזומן.צריך לזכור כי מחיר המחירון המחושב במקרה זה כולל את ירידת הערך בגובה של כ-10 אחוזים הנובעת מרישומו של הרכב תחת בעלות חברת הליסינג. 

ליסינג רכב פרטי: לא כולל שירות?

בשונה מהליסינג התפעולי, עסקת ליסינג פרטי לרוב אינה כוללת חבילת תחזוקה,אם כי רוב חברות הליסינג מציעות טיפולים ואף שירות נהגים בדומה לזה המוצע בליסינג תפעולי תמורת תשלום נוסף. עלויות אלה נקבעות מראש בחוזה ומגולמות בתשלום החודשי
מעוניין בליסינג פרטי / מימוני? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג פרטי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים