בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג פרטי – האם כדאי?מתלבטים אם לרכוש רכב במזומן או לקחת עסקת ליסינג פרטי? מדור הליסינג של iCar עוזר לכם לבחור בחוכמה, עם כל הפרטים הדרושים. אז ליסינג פרטי – האם כדאי?ליסינג פרטי – האם כדאי? שאלה זו הפכה לנפוצה למדי בזמן האחרון. לשיטת הליסינג הפרטי יתרונות וחסרונות: מצד אחד, מימון נוח ו"קל לעיכול" מחוץ לגבולות הבנק ושקט נפשי בנושא מכירת הרכב, ומצד שני התחייבות ארוכת טווח לחברת הליסינג שביטולה עלול לעלות בקנסות יקרים. גם כאן - עלות הרכישה המשוקללת עלולה להיות גבוהה יותר מרכב מקביל הנרכש באופן פרטי.
עוד נקודה חשובה אליה כדאי להתייחס – אם הרכב עובר לבעלותכם בסוף תקופת הליסינג הפרטי, תרשם ברישיון הרכב חברת הליסינג כבעלים הקודמים של הרכב, עובדה אשר תגרור ירידת ערך גבוהה יותר של המכונית - ניכוי של כ-10% ממחיר המחירון של מכונית עם נתונים דומים ומשנתון זהה.

 

האם ישנן אופציות נוספות מחוץ לבנקים? בוודאי. לבד מהמימון הבנקאי המסורתי, יבואנים רבים ישמחו להעניק לכם מימון גמיש למכונית החדשה שלכם בתנאים דומים לתנאי הליסינג המימוני - מקדמה ותשלומים חודשיים קבועים - וגם יתחייבו לרכוש את הרכב בחזרה מכם במחיר מחירון. בקניה אצל היבואן ניתן לקבל פעמים רבות הטבות קטנות (כמו חיישני חניה או מערכת שמע משודרגת), ופעמים רבות ניתן לקבל הנחות על רכבים ה"תקועים" במלאי.

הדבר החשוב ביותר: לפני חתימה על עסקת ליסינג חשוב לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ולקרוא היטב את ה"אותיות הקטנות" שיכולות לקבוע תחת אילו תנאים תבלו עם המכונית הבאה שלכם במשך השנים הקרובות. כמו כן, קיימים באינטרנט מספר "מחשבוני ליסינג" שיעשו עבורכם את תחשיב העלות החודשית של הליסינג מול רכישת רכב פרטי. תתחדשו.
 

ולשורה התחתונה: ליסינג פרטי – האם כדאי?יתרונות הליסינג הפרטי –  שמירה על ההון העצמי. במקום רכישת רכב בהוצאה חד פעמית גדולה, מקבלים רכב חדש בהוצאה בהיקף של קניית רכב משומש והיתר פרוס לתשלומים גמישים. מה גם שבליסינג ישנה אפשרות לשמור על הון עצמי נמוך ועדיין להחליף למכונית חדשה כל שלוש שנים. אם תבחרו בליסינג פרטי תפעולי תוכלו אף ליהנות מטיפולים וביטוחים זולים יותר, שכן לחברות הליסינג הכל תמיד יעלה פחות.

חסרונות הליסינג הפרטי  – במקרים רבים חלה הגבלה על היקף נסועה שנתי (בדרך כלל עד 20 אלף קילומטר). פעמים רבות מצוידים רכבי הליסינג באבזור בטיחותי ובאבזור נוחות פחות מזה של המהדורות ללקוחות הפרטיים. מה גם שעלויות המימון הסמויות בעסקת הליסינג גבוהות יותר מאשר במימון חיצוני
מעוניין בליסינג פרטי / מימוני? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג פרטי.
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הלוואה לכל דבר  רק חוץ בנקאית

רוזה,16.08.2012

2. היזהרו מליסינג פרטי  למי שלא מעוניין לממש את אופציית הקניה של הרכב בסוף...

נפגע ליסינג פרטי,09.07.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים