דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

חברות ליסינג פרטי


בשעה טובה ומוצלחת, החלטתם לקנות רכב חדש. אחרי התלבטויות רבות הצלחתם לבחור את הדגם המבוקש, בחרתם את רמת הגימור ואפילו את הצבע. עכשיו צריך להתמודד עם האתגר האמיתי: מהיכן לוקחים את המימון?

אם ברשותכם הון עצמי זמין כנראה שאין לכם בעיות. גשו לאולם התצוגה, שלפו את פנקס הצ'קים והזמינו את הרכב. פשוט? מאוד. משתלם? תלוי בנסיבות. אם מדובר בסכום גדול אשר יכול להניב רווחים בהשקעה נבונה, ייתכן ויהיה עדיף לקנות את הרכב בליסינג ולשחרר כל חודש חלק קטן מהסכום – ואת יתרת הכסף לשמור בחשבון הבנק או באפיק השקעה מניב. את הדילמה הזאת נשאיר ליועץ ההשקעות שלכם.

חברות ליסינג פרטי – מיהן השחקניות בשוק?


אבל במידה וכמו מרבית אזרחי ישראל, אין לכם את הסכום הדרוש לקניית מכונית חדשה – אתם כנראה זקוקים להלוואה, אשר במונחי עולם הרכב נקראת: ליסינג פרטי. כמו כל הלוואה, גם הלוואה לרכישת רכב ניתן לקבל מהבנק. כל הבנקים בישראל מציעים מסלולי מימון לרכב, ואתם לא חייבים לבחור דווקא בבנק בו מתנהל חשבונכם. התחרות בענף הבנקים מאפשרת לפעמים ליהנות ממבצעים אטרקטיביים, מהסדר תשלומים נוח או מריבית נמוכה. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין התנאים. לעיתים, בהתאם למצב הכלכלי שלכם, תוכלו לקבל הלוואה גם מבלי לשעבד את הרכב. אם תצליחו להשיג הסדר שכזה, תחסכו לא מעט כסף – שכן הרישום כ"רכב ליסינג", גם אם מדובר בסך הכל בליסינג מימוני מהבנק, מוריד סכום משמעותי מערכה של המכונית.

אפשרות נוספת לעסקת הליסינג הפרטי היא דרך חברות ליסינג פרטי. על החברות הגדולות אין צורך לספר – הפרסומים שלהן מופיעים בכל מקום והרכבים שלהן ממלאים את הכבישים. בין חברות אלו ניתן למנות את שלמה-סיקסט, אלדן, אלבר, הרץ ואוויס. חברות אלו מחזיקות כל אחת בצי של עשרות אלפי רכבים, ויש להן מספר רב של סניפים למכירת רכב בליסינג ולמכירת רכב מיד שניה. לצידן של חברות אלו, פועלות לא מעט חברות קטנות המפעילות ציים של כמה מאות או אלפים בודדים של רכבים: אופרייט ליס, דורנט, קל אוטו, ליסקאר, תמיר, פריים ליס, ישראקאר ועוד. כל החברות יציעו לכם עסקאות ליסינג פרטי, וגם פה מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין החברות. שימו לב: בעבר קרו מקרים בהם חברת הליסינג פשטה רגל, והלקוח נותר ללא כסף וללא מכונית. מקרים אלו נדירים, אך כאשר יש חשש כזה מומלץ לפנות לחברות הליסינג הגדולות והותיקות, שם הסיכוי לקריסה נמוך במיוחד.

חברות ליסינג פרטי – גם היבואן הוא חברת ליסינג?


האפשרות האחרונה היא לקחת ליסינג פרטי דרך היבואן. מרבית יבואני הרכב מציעים מסלולי מימון וליסינג פרטי, ולעיתים ניתן להשיג דרכם מחירים מצוינים – בעיקר למכוניות הנמצאות לקראת החלפת הדגם או למכוניות ה"תקועות" במלאי. לרוב, יבואני הרכב לא יעניקו בעצמם את המימון, אלא יבצעו את העסקה דרך גורם מתווך (בנק או חברת מימון). לכן, כדאי לבדוק גם את ההצעה שנותן הגוף המממן בעצמו ללא תיווך היבואן.


למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג פרטי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה