בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג מימוני לעסקים - מידע כלליליסינג לעסקים לא חייב להיות תפעולי. ליסינג מימוני לעסקים מאפשר חסכון בהוצאות השוטפות תוך שמירה על רשת הביטחון של הליסינג
המונח "ליסינג לעסקים" מתקשר אסוציאטיבית לציי רכב עצומים של חברות היי-טק גדולות, ולמגרשי ענק בהן חונות בצפיפות מאות מאזדות אפורות. אבל במקביל לציי הרכב הגדולים קיימים שחקנים נוספים בקהל לקוחות הליסינג: העסקים הקטנים. לקוחות אלו, המחזיקים בצי רכב קטן של מכוניות בודדות, לא מעוניינים לרכוש רכב חדש במזומן היישר מהיבואן – שכן צעד כזה יחייב אותם להוצאה גדולה וחד פעמית, יפגע במאזן ההוצאות של החברה ויקשה עליה לחזות את הערך של נכסיה. זאת כיוון שמחיר המכוניות בשוק המשומשות משתנה באופן תדיר. העסקים הקטנים יפנו בדרך כלל אל חברות הליסינג, ויקנו את המכוניות בעסקת תשלומים ארוכת טווח.

ליסינג מימוני לעסקים – אפשר לוותר על הפינוקים?


אך בשונה מהחברות הגדולות, הקונות מכוניות בעסקת ליסינג תפעולי (אשר כוללת תשלום נוסף בגין סל שירותים הכולל ביטוחים, טיפולים ואחזקה), העסקים הקטנים יכולים לחסוך בהוצאות על ידי רכישת מכוניות בעסקת ליסינג מימוני. עסקים אלו, המחזיקים בצי מכוניות קטן, מסוגלים לטפל במכוניות בכוחות עצמם גם מבלי להקצות לכך כח אדם ייעודי. רכבים חדשים זקוקים למעט טיפולים ותיקונים באופן יחסי, ובשנה הראשונה הם כלל לא זקוקים למבחן רישוי שנתי. הוצאות האחזקה אינן מכבידות על תקציב העסק, וגם הטרחה שבאחזקת המכוניות לא גוזלת זמן רב מהעובדים. 
ליסינג מימוני לעסקים מאפשר לחברות הקטנות ליהנות מיתרונות הליסינג המשמעותיים, כלומר: פריסת התשלומים, הימנעות מהוצאה גדולה חד פעמית, ודאות כלכלית באשר לשווי הנכסים והימנעות מהתעסקות במכירה עתידית של הרכב. יחד עם זאת, הליסינג המימוני לעסקים מאפשר תשלום חודשי נמוך יותר לעומת הליסינג התפעולי, ומצריך השקעה מינימאלית של זמן ומשאבים לטובת ההתעסקות עם המכוניות.

ליסינג מימוני לעסקים – לא רק דרך חברות הליסינג המסורתיות


בנוסף, עסקת ליסינג מימוני נערכת במקרים רבים מול הבנקים, חברות המימון והיבואנים – ולאו דווקא מול חברות הליסינג. כך, מתאפשר לחברה הקטנה לרכוש רכבים המתאימים לצרכיה ולא להצטמצם לרכבים הנפוצים בחברות הליסינג. חברה המעסיקה טכנאי שירות תוכל לרכוש עבור עובדיה טנדרונים קטנים המצוידים במנועי דיזל חסכוניים ובתיבות ידניות, וכך תחסוך בהוצאות הדלק. חברה המעוניינת במיתוג צעיר ואופנתי תוכל להשקיע ברכבים ייחודיים, ולהימנע מרכישת רכבי ליסינג פופולאריים ומשעממים אשר גם מאבדים רבות מערכם. הליסינג המימוני לעסקים, אם כן, מתאים לציי רכב קטנים - אך עלול להכביד על התפעול של צי רכבים גדול.


מעוניין בליסינג עסקי / תפעולי? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג מימוני לעסקים
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים