דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ליסינג מימוני יד שניה


קניה של רכב חדש היא אתגר כלכלי מורכב במדינת ישראל. זו אולי המדינה בה קשה לקנות רכב, יותר מכל מדינות המערב. גם קניה של מכונית יד שניה היא לא משימה פשוטה בעבור רבים; המחירים לא זולים לרכבים חדישים, נוכלים רבים מסתובבים בשוק ולא לכל נהג יש את היכולת לבדוק את המצב המכאני של הרכב. אז מה הפתרון?

ליסינג מימוני יד שניה – כמו חדש?


גם אם זו לא הדרך המושלמת, הליסינג המימוני לרכבי יד שניה מהווה פתרון לא רע לקניית רכב ממודל מתקדם. העיקרון דומה לזה של הליסינג לרכבים חדשים: משלמים מקדמה בתחילת התקופה, את יתרת הסכום משלמים בתשלומים הנפרסים על פני כמה עשרות חודשים, ובסוף התקופה ניתן להתקדם לרכב חדיש יותר או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג. באמצעות ליסינג מימוני  יד שניה ניתן לרכוש רכבים שכבר עברו תקופת ליסינג אחת, ולרוב הם בני 3 שנים. חברות הליסינג יצרו את המסלול בשל הצטברות מלאי של רכבים במגרשים. למעשה, הרכב נשאר משועבד לחברת הליסינג גם אחרי תקופת החכירה הראשונה שלו, והלקוח מקבל אחריות מסוימת ופריסת תשלומים נוחה.

החיסרון של מסלול זה לעומת הליסינג הרגיל הוא בכך שברכישת רכב יד שניה אין את חוויית הקניה של הרכב החדש, וגם לא את "קריעת הניילונים" הסמלית. בנוסף, קניה של רכב חדש מעניקה שקט נפשי וחשש מינימאלי מתקלות המגובה באחריות יצרן. עם זאת, גם קניה של רכב משומש בליסינג מימוני יד שניה עונה באופן חלקי על צרכים אלו: האמינות של הרכבים גבוהה בשל העובדה שמדובר ברכבים צעירים, ובשל העובדה שחברות הליסינג מציעות במסלול זה רכבים במצב טוב יחסית אשר יוכלו לתפקד היטב גם בעסקת הליסינג השניה בחייהם.

ליסינג מימוני יד שניה – כי משפחה לא יכולה לנסוע באלטו


בעבר, ניתן היה לקנות בליסינג רק רכבים חדשים – ונוצר מצב בו משפחה עם תקציב של 60,000 שקל הפרוס ל-3 שנים מסוגלת לקנות רק רכבים קטנים וזולים, דוגמת סוזוקי אלטו או יונדאי 
i10. כיום, באותו מחיר יכולה המשפחה לקנות בעסקת ליסינג מימוני מכונית משפחתית מיד שניה בת 3 שנים, כדוגמת פורד פוקוס או רנו מגאן, ליהנות מנוחות, מרווח ובטיחות ברמה טובה יותר מבלי לחרוג מהתקציב.

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג מימוני

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900
חזור למעלה