בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג מימוני יד שניהמעוניינים לקנות רכב, אך הסכום הגבוה לא נמצא בהישג יד? ישנה אפשרות של ליסינג מימוני יד שניה, בתנאים נוחים
קניה של רכב חדש היא אתגר כלכלי מורכב במדינת ישראל. זו אולי המדינה בה קשה לקנות רכב, יותר מכל מדינות המערב. גם קניה של מכונית יד שניה היא לא משימה פשוטה בעבור רבים; המחירים לא זולים לרכבים חדישים, נוכלים רבים מסתובבים בשוק ולא לכל נהג יש את היכולת לבדוק את המצב המכאני של הרכב. אז מה הפתרון?

ליסינג מימוני יד שניה – כמו חדש?


גם אם זו לא הדרך המושלמת, הליסינג המימוני לרכבי יד שניה מהווה פתרון לא רע לקניית רכב ממודל מתקדם. העיקרון דומה לזה של הליסינג לרכבים חדשים: משלמים מקדמה בתחילת התקופה, את יתרת הסכום משלמים בתשלומים הנפרסים על פני כמה עשרות חודשים, ובסוף התקופה ניתן להתקדם לרכב חדיש יותר או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג. באמצעות ליסינג מימוני  יד שניה ניתן לרכוש רכבים שכבר עברו תקופת ליסינג אחת, ולרוב הם בני 3 שנים. חברות הליסינג יצרו את המסלול בשל הצטברות מלאי של רכבים במגרשים. למעשה, הרכב נשאר משועבד לחברת הליסינג גם אחרי תקופת החכירה הראשונה שלו, והלקוח מקבל אחריות מסוימת ופריסת תשלומים נוחה.

החיסרון של מסלול זה לעומת הליסינג הרגיל הוא בכך שברכישת רכב יד שניה אין את חוויית הקניה של הרכב החדש, וגם לא את "קריעת הניילונים" הסמלית. בנוסף, קניה של רכב חדש מעניקה שקט נפשי וחשש מינימאלי מתקלות המגובה באחריות יצרן. עם זאת, גם קניה של רכב משומש בליסינג מימוני יד שניה עונה באופן חלקי על צרכים אלו: האמינות של הרכבים גבוהה בשל העובדה שמדובר ברכבים צעירים, ובשל העובדה שחברות הליסינג מציעות במסלול זה רכבים במצב טוב יחסית אשר יוכלו לתפקד היטב גם בעסקת הליסינג השניה בחייהם.

ליסינג מימוני יד שניה – כי משפחה לא יכולה לנסוע באלטו


בעבר, ניתן היה לקנות בליסינג רק רכבים חדשים – ונוצר מצב בו משפחה עם תקציב של 60,000 שקל הפרוס ל-3 שנים מסוגלת לקנות רק רכבים קטנים וזולים, דוגמת סוזוקי אלטו או יונדאי
i10. כיום, באותו מחיר יכולה המשפחה לקנות בעסקת ליסינג מימוני מכונית משפחתית מיד שניה בת 3 שנים, כדוגמת פורד פוקוס או רנו מגאן, ליהנות מנוחות, מרווח ובטיחות ברמה טובה יותר מבלי לחרוג מהתקציב.
מעוניין בליסינג פרטי / מימוני? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג מימוני

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים