בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חברות ליסינג מימוניחברות ליסינג מימוני משתייכות למגוון תחומים: החל מחברות הליסינג עצמן, דרך יבואני הרכב ועד לבנקים ולגופים פיננסיים. מדריך הליסינג של iCar עושה סדר בבלגאן של חברות ליסינג מימוני
אם אתם מעוניינים ברכב חדש אבל לא מסוגלים לשלם את כל הסכום מייד, יש לכם לא מעט דרכים לפתור את הבעיה. הנפוצה שבהן היא רכישת רכב בליסינג מימוני. איפה ניתן לקחת ליסינג מימוני? והאם זה חייב להיות דרך הגוף שמוכר את הרכב?

חברות ליסינג מימוני – ליסינג לכל דבר

כל חברות הליסינג מציעות מסלולי ליסינג מימוני עבור הלקוח הפרטי והמוסדי. ישנן חברות ליסינג מימוני גדולות בעלות פריסה רחבה, כדוגמת אוויס, הרץ, שלמה-סיקסט, אלבר, אלדן ועוד, וישנן בשוק גם חברות קטנות יותר כדוגמת קל אוטו, פריים ליס, ליסקאר וחברות נוספות. חברות אלו, מעצם היותן חברות ליסינג, מציעות מגוון רחב של מכוניות – שכן הן עובדות מול יבואנים רבים. חברות הליסינג מקבלות הנחות משמעותיות על הרכבים בשל הכמויות הגדולות שנרכשות, וגם הלקוחות נהנים בסופו של דבר מהנחות אלו.

חברות ליסינג מימוני – גם אצל יבואני הרכב

כאשר אתם מגיעים לאולם התצוגה ומעוניינים לקנות רכב, נציג המכירות יסב את תשומת לבכם לאפשרות של ליסינג מימוני. יבואני הרכב, הנהנים מבסיס כלכלי יציב, מעניקים הלוואות בפריסת תשלומים נוחה וארוכת טווח, במיוחד כאשר הם נדרשים לחסל מלאי של דגמים מסוימים. לעיתים חברות הליסינג המימוני של יבואני הרכב הן למעשה גופים חיצוניים המעניקים את השירות ליבואן.

חברות ליסינג מימוני – בנקים וגופים פיננסיים

חברות ליסינג מימוני למעשה מעניקות הלוואה. ואיפה לוקחים הלוואה אם לא בסניף הבנק? כל הבנקים בישראל מציעים מסלולי ליסינג מימוני, כאשר במרבית המקרים אתם קונים ובוחרים את הרכב בעצמכם – ואילו הבנק מעניק את התשלום בתמורה לשעבוד הרכב. אם מנהל הסניף מחבב אתכם במיוחד, ייתכן ותזכו לקבל מימון גם ללא שעבוד הרכב, וכך ייחסך מכם רישום הליסינג ברישיון הרכב – מה שיביא לשמירת ערך טובה יותר של מכוניתכם בשוק המשומשות. בנוסף לבנקים, ישנן גם חברות מימון המעניקות ליסינג מימוני.
מעוניין בליסינג פרטי / מימוני? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג מימוני

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים