בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קניית רכב מליסינג – השוואת מחיריםמעוניינים לקנות רכב מיד שניה? לחברות הליסינג יש מלאי גדול והצעות מפתות. כיצד תוכלו לערוך השוואת מחירים מקיפה? מדריך הליסינג של iCar מסביר
אם אתם מעוניינים לרכוש רכב מיד שניה, סביר להניח שכבר עיינתם בהצעות של חברות הליסינג. כמעט לכל תקציב יימצא הרכב המתאים במגרשי הליסינג: בסכום של עד 40,000 שקל תוכלו לקנות מכוניות קטנות ועממיות, דגמי מיני וסופר מיני. בסכומים של 60,000-70,000 שקל תוכלו לקנות משפחתית מודרנית בת 3 שנים, ואילו בסכומים גבוהים יותר תמצאו במגרשי הליסינג רכבי פנאי, מכוניות מנהלים, מיניוואנים ואפילו רכבי שטח ויוקרה. כיצד תוכלו לדעת שההצעה שקיבלתם היא הטובה ביותר?

קניית רכב מליסינג – השוואת מחירים: איך עושים את זה?


קודם כל, מומלץ לעשות שיעורי בית וללמוד את השוק עוד לפני שמגיעים למגרשי הליסינג. עיון מהיר בלוחות המודעות האינטרנטיים, כדוגמת "יד2", "WinWin" או iCar MARKET, יספק תמונת מצב לגבי המחירים בהם נסחר הרכב בו אתם מעוניינים. מומלץ לעיין גם במחירונים, ולשים לב להורדות השונות במחיר בשל עברו של הרכב. רכב מליסינג תפעולי יזכה למחיר זול יותר לעומת רכב מליסינג פרטי, ושני אלו יהיו יקרים יותר מרכב ששירת בצה"ל או במשטרה.
עם המידע החשוב הזה, גשו לביקור במגרשי הליסינג. באזורים שונים בארץ יימצא ריכוז של מגרשים כאלו, ושם יהיה קל יחסית לערוך השוואה בין החברות. מתחמים כאלו תוכלו למצוא באזור צומת הצ'ק פוסט בצפון, באזור התעשייה "פולג" שבנתניה, ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה, בסמוך למחלף גלילות בתל אביב, באיזורי התעשיה של ראשון לציון, באיזור התעשייה תלפיות בירושלים ובמקומות נוספים בארץ. במגרש הליסינג, בקשו מהסוכן הצעות מחיר לכמה רכבים שונים מאותו דגם. רכבים במצב טוב ועם קילומטראז' נמוך יהיו יקרים יותר מרכבים ש"עבדו קשה", וכך תוכלו לראות איזה רכב ייכנס למסגרת התקציב שלכם. רשמו לפניכם את ההצעות שקיבלתם. כמובן, ניתן לבקש מחירים בעבור מספר דגמים שונים. בצעו את התהליך בחברות ליסינג נוספות, וערכו טבלה קצרה המסכמת את הנתונים.

קניית רכב מליסינג – השוואת מחירים והשוואות חשובות נוספות


שימו לב: המחיר אינו הפרמטר היחידי אותו יש לשקלל. בקשו מנציגי המכירות מידע גם לגבי האחריות הניתנת על הרכב, תיקון הליקויים שיימצאו בבדיקה, פריסת תשלומים אפשרית ומועד האספקה. כל אלו שווים לא מעט כסף. לאחר שבחרתם את חברת הליסינג בה אתם מעוניינים ואת הרכב הנבחר, ניתן להיכנס למשא ומתן על מחיר הרכב. מיקוח עיקש יוכל להפחית סכומים ניכרים ממחירו של הרכב, ולעיתים תוכלו לקבל הטבות נוספות – חיישני חניה, השתתפות בביטוח, אביזרים נוספים ועוד.מעוניין בקניית רכב מליסינג? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אני לא חושב  שכדאי לקנות רכב מליסינג בדרך כלל קורעים להם את הצו...

רן,12.01.2012

2. שווה לקבל עצות ממבינים.  סיכום נעים ויפה, תמשיכו לעזור ולשדרג את השירות שלכ...

רפאל,21.01.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים