בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג לקטנועיםבלי פקקים, בלי בעיות חניה ועם הוצאות תדלוק מינימאליות – ליסינג לקטנועים הוא הפתרון היעיל לעסקים קטנים ועירוניים
כאשר בעל עסק בונה צי רכב עבור העובדים, הוא חושב עליהם – אך גם עליו ועל העסק. קניה של מכוניות עבור עובדי החברה היא הוצאה גדולה המכבידה על תקציב העסק, ומלווה גם בהוצאות תדלוק ואחזקה גבוהות. בנוסף, צריך העסק לדאוג למקומות חניה עבור העובדים, ולספוג את הפסדי הזמן הנגרמים לא פעם על ידי פקקי תנועה חריגים.
הליסינג לקטנועים מאפשר לפתור את מרבית הבעיות, ולייעל את תפקוד העסק – במחיר זניח של פגיעה בנוחות העובד. מובן שחברת היי טק גדולה, המעסיקה עובדים בעלי משפחות בשכר גבוה, לא יכולה להחליף את צי המכוניות בקטנועים בן לילה. אך מה לגבי חברות שליחות עירוניות? ומה עם שליחי המזון המהיר, פקחי העירייה ונערי השליחויות העובדים במשרדים? כל אלו נוסעים לרוב על רכבים דו-גלגליים, ובמרבית המקרים הם גם רוכבים על קטנוע מליסינג.
כמו בליסינג למכוניות, גם בליסינג לקטנועים ישנם שני מסלולים עיקריים:

ליסינג מימוני לקטנועים


במקום לקנות קטנוע במזומן, ניתן לקבל בליסינג המימוני לקטנועים פריסת תשלומים ארוכת טווח – ובשל מחירו הנמוך של הקטנוע ההוצאה החודשית כמעט אינה מורגשת בתוך כל הוצאות העסק. בסיום התקופה ניתן להשתדרג לקטנוע חדש, מבלי להתעסק עם מכירת הכלי. אך הליסינג המימוני פחות נפוץ בשוק הקטנועים, מכיוון שמחיר הרכישה של קטנוע חדש אינו גבוה ממילא. מרבית העסקים מעדיפים דווקא את השיטה היקרה יותר:

ליסינג תפעולי לקטנועים


זו השיטה הנפוצה בעסקאות ליסינג לקטנועים. המעסיק אשר מחזיק בצי קטנועים עושה זאת מתוך מחויבות ללקוחות: מחויבות להגעה מהירה, לזמינות תמידית ולשירות רציף. השימוש בקטנועים מאפשר יכולות אלו, ועסקת הליסינג התפעולי לקטנועים מאפשרת ניצול תמידי ומקסימאלי של יתרונות הקטנוע. עסקת הליסינג התפעולי לקטנועים כוללת תשלום מעט יותר גבוה לעומת הליסינג המימוני, אך היא כוללת סל שירותים נצרך וחיוני: ביטוחים, טיפולים, תיקונים, אספקת קטנוע חליפי וטיפול בענייני הקניה והמכירה.
הליסינג התפעולי לקטנועים משתלם במיוחד לבעלי העסקים, על אף שמחיר הרכישה של הקטנוע איננו גבוה. זאת, בשל חוסר הודאות של יתר הפרמטרים באחזקת הקטנוע: מחיר הביטוח של הקטנוע גבוה ומשתנה תדירות בהתאם להחלטות הממשלה, הגניבות תכופות, הסבירות לתאונות ולהשבתת הקטנוע גבוהה לעומת מכונית והמכירה כמשומש קשה יותר בשל ההיצע הגבוה והביקוש הנמוך. הליסינג התפעולי לקטנועים מנטרל את כל מרכיבי חוסר הודאות הללו, ומאפשר לבעל העסק שימוש בצי הקטנועים "בראש שקט".
בנוסף, נהנה המעסיק מהכרה מלאה לצרכי מס בכל הוצאות הליסינג לקטנוע, וחשוב מכל: לקטנוע אין שווי שימוש, כך שגם העובד וגם המעסיק נהנים מהוצאות מס מופחתות באופן משמעותי לעומת עסקה של רכישת מכונית בליסינג.מעוניין בליסינג פרטי / עסקי? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. lising  0548340953

oleg,31.05.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים