בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ליסינג יד שניהליסינג יד שניה היא הדרך הקלה לרכוש מכונית חדישה מבלי לספוג את ירידת הערך הנלוות לקניה של מכונית מהיבואן. iCar מסביר על ליסינג יד שניה
ליסינג למכונית חדשה, כך יגידו רבים, הוא "עבודה בעיניים". אם אין לכם את הכסף הדרוש למכונית חדשה – אז לשם מה להיכנס להלוואות ולחובות? קנו מכונית משומשת! האמת היא שיש לא מעט צדק בטענה הזו. מכונית משומשת בת שלוש שנים תהיה לא פחות טובה מרכב חדש, והמחיר יהיה נמוך כמעט בחצי.

ליסינג יד שניה – למי זה טוב?

אך ישנם כאלו שגם רכישה של מכונית משומשת צעירה אינה משימה פשוטה עבורם. סכום של 70,000 שקל ויותר לא תמיד נמצא בהישג יד ורכישה של מכונית מיושנת וזולה לא תמיד יכולה להוות תחליף ראוי, שכן רכב מיושן סובל מתקלות רבות ומרמת בטיחות נמוכה. עבור לקוחות אלו נתפר מסלול ליסינג יד שניה. במקום לשלם בתשלומים סכום גבוה של 120,000 שקל עבור רכישה של משפחתית חדשה, למשל, ניתן לרכוש מכונית משומשת אשר שוויה נמוך בהרבה – ולחלק את הרכישה לתשלומים.

ליסינג יד שניה – היתרונות

בקניה של מכונית ליסינג יד שניה לא תמיד נדרשת השקעה של הון עצמי (וגם אם כן – מדובר בסכום נמוך יותר), ההחזר החודשי קטן יותר ופריסת התשלומים לא נגררת לתקופה ארוכה. בנוסף, חברות הליסינג דואגות להעביר למסלול ליסינג יד שניה את המכוניות הטובות יותר שברשותן, אלו שעברו קילומטראז' נמוך – שכן למכוניות אלו צפויים חיים קלים יחסית גם בתקופת הליסינג השניה שלהן.

ליסינג יד שניה – החסרונות

מכונית ליסינג יד שניה היא לא מכונית חדשה, את זה חשוב לזכור. הסבירות לתקלות קיימת, והתחושה של "רכב חדש" מתפוגגת מהר מאוד. אם תרצו לקחת את מכונית הליסינג במסלול של ליסינג תפעולי, הכולל חבילת שירותים ואחזקה, תצטרכו לשלם סכום גבוה יותר במסלול הליסינג יד שניה – כיוון שאחזקתה של מכונית משומשת עולה יותר מאחזקתה של מכונית חדשה. כמו כן, בעת מכירת הרכב שוויו יהיה נמוך במיוחד – כיוון שהרכב עבר שתי תקופות ליסינג.מעוניין בליסינג פרטי / עסקי? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן


למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור
ליסינג

 

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חבל שלא ניתנה השוואת עלויות  על פניו, למי ששווי שימוש לא משנה, ויש פה טריק, כי ...

א,18.11.2011
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים