בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חברות ליסינגלא מעט חברות ליסינג קיימות בשוק. מה ההבדלים בין החברות? והאם יש חברת ליסינג מומלצת?
אם חיפשתם רכב לקניה מליסינג, או אם ניסיתם להשוות בין הצעות ומסלולים של חברות הליסינג הגדולות, ודאי שמתם לב שישנן בישראל עשרות חברות ליסינג המתחרות ביניהן. חלק מהחברות גדולות ומוכרות, ואף מחזיקות סניפים ברחבי העולם, בעוד חברות אחרות הן קטנות ומחזיקות בצי רכבים קטן.

חברות ליסינג – מי נגד מי?


על החברות הליסינג הגדולות אין צורך לספר – הפרסומים שלהן מופיעים בכל מקום והרכבים שלהן ממלאים את הכבישים. בין חברות אלו ניתן למנות את שלמה-סיקסט, אלדן, אלבר, הרץ ואוויס. חברות אלו מחזיקות כל אחת בצי של עשרות אלפי רכבים, ויש להן מספר רב של סניפים למכירת רכב בליסינג ולמכירת רכב מיד שניה. לצידן של חברות אלו, פועלות לא מעט חברות קטנות המפעילות ציים של כמה מאות או אלפים בודדים של רכבים: אופרייט ליס, דורנט, קל אוטו, ליסקאר, תמיר, פריים ליס, ישראקאר ועוד.
לכל אחד מסוגי החברות ישנם היתרונות האופייניים לו. חברות הליסינג הגדולות מסוגלות להציע מחירים אטרקטיביים בשל היקף העסקאות הנרחב שלהן. לחברות אלו יש גם מערך שירותים נרחב, והן מסוגלות לשלוח צוותי חילוץ ולספק רכב חלופי באופן מהיר יחסית לעומת חברות אחרות. ביצוע עסקת ליסינג מול חברה גדולה יהיה פעמים רבות נוח יותר: הסניף יימצא בקרבת מקום, והשירותים יינתנו בכל סניף בארץ. החברות הגדולות גם מעניקות שקט נפשי ובטחון רב – הסיכוי להתמוטטות כלכלית של חברת ליסינג עולמית נמוך בהרבה מהסיכוי לקריסה בחברה קטנה.

חברות ליסינג – במי כדאי לבחור?


ומן הצד השני, ישנם יתרונות גם בביצוע עסקה מול חברות ליסינג קטנות. בשל המלאי המצומצם של הרכבים, מרבית החברות הקטנות לא מחזיקות מוסכים משלהן אלא שולחות את הרכבים לטיפולים במוסכי היבואן – מה שמבטיח טיפול בידיים מיומנות. ישנן חברות ליסינג קטנות המשתייכות ליבואני הרכב: פריים ליס היא חברת הליסינג של "לובינסקי", יבואני פיג'ו וסיטרואן; קל אוטו עובדת בשיתוף פעולה עם יבואני סיאט, וישנן גם מחלקות ליסינג קטנות אצל יבואנים נוספים. אצל חברות אלו תוכלו לרכוש בליסינג רכבים נדירים יותר הקולעים לטעמכם, ולא תצטרכו להסתפק במגוון המצומצם אותו מציעות חברות הליסינג הגדולות. בחברות הליסינג הקטנות ייתכן ותזכו לשירות אישי יותר, והן יוכלו להתגמש יותר בבניית מסלול הליסינג שלכם – מכיוון שהן נלחמות על כל לקוח.
אז האם עדיף לבחור בחברת ליסינג קטנה או דווקא באחת מן הגדולות? התשובה לשאלה זו תלויה בצרכים הספציפיים שלכם ובמסלול המוצע לכם בחברת הליסינג.מעוניין בליסינג פרטי / עסקי? להצעות אטרקטיביות לחץ כאן

למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים