דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

טסלה מודל Y ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 235,575 ₪

טווח חשמלי: 455 ק"מ

בטיחות:חוות דעת טסלה מודל Y

טסלה מודל Y היא גרסת הפנאי, SUV, של טסלה מודל 3 המוכרת. ההבדלים? המודל Y ארוכה, רחבה וגבוהה יותר משמעותית, ובהתאם מציעה מרווח טוב יותר לנוסעים וגם תא מטען גדול יותר. ביתר התחומים, השתיים דומות מאוד. לטסלה מודל Y מסך מרכזי בגודל 15 אינץ' ששולט בכל פעולות הרכב - מה שעלול להוביל להסחת דעת בנהיגה. אפליקציית שליטה מהסלולארי מאפשרת ביצוע של מספר פונקציות מרחוק. את טסלה מודל Y ניתו לרכוש בגרסת הבסיס עם הנעה אחורית וטווח של 455 ק"מ, בגרסת ה"לונג ריינג'" עם הנעה כפולה וטווח נסיעה של 565 קילומטרים או בגרסת ה"פרפורמנס" עם הנעה כפולה, טווח נסיעה של 514 קילומטרים וביצועים משופרים. בכל המקרים התאוצות זריזות וגם קצב הטעינה מהיר למדי, בעיקר בעמדות היעודיות של טסלה ("סופרצ'ארג'רים").
בשורה התחתונה: טסלה מודל Y היא אופציה חשמלית גבוהה ושימושית.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טסלה מודל Yהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טסלה מודל Y

בטיחות טסלה מודל Y

טסלה מודל Y מצוידת ב-6 כריות אוויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, ניטור שטחים מתים במראות הצד, התרעת עייפות, אורות גבוהים אוטומטיים, זיהוי תמרורים והתרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי. טסלה מודל Y זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP.
 

מידע כללי אודות טסלה מודל Y

טסלה מודל Y נחשפה לראשונה בשנת 2019 כאשר יחידות ראשונות יוצרו מתחילת 2020. טסלה מודל Y החלה להימכר בישראל בחודש אפריל 2022.
 

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם טסלה מודל Y חזור למעלה