בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

דלק מוטורס: אולמות תצוגה חדשים בתל אביב

מתחם דלק מוטורס


דלק מוטורס חנכה מתחם חדש של אולמות תצוגה, ובו כ-8,000 מ"ר שיוקדשו למותגי מאזדה, פורד, ב.מ.וו ומינימאת נועם ריין
 
אחרי שנים רבות של אולמות קטנים וצפופים ברחוב המסגר וברחובות הסמוכים, דלק מוטורס עוברת סוף סוף למתחם חדש על שטח של 5 דונמים. אולמות התצוגה החדשים של היבואנית ממוקמים בצמוד למחלף לה גוארדיה על נתיבי איילון, בחיבור שבין רחוב המסגר לרחוב החרש בתל אביב.

מתחם דלק מוטורס
 
האולמות נבנו בשני מבנים נפרדים בני 3 קומות. במבנה האחד ממוקמים אולמות התצוגה של מאזדה ופורד, בעיצוב שונה לכל מותג. במבנה השני ממוקמת ב.מ.וו, כאשר הקומה הראשונה מוקדשת למכוניות הנוסעים של החברה, בקומה השניה נמצאים רכבי הפנאי ואת הקומה השלישית חולקות חטיבת i של ב.מ.וו עם ה-i8 וה-i3, חטיבת M של מכוניות הספורט ומותג מיני. אולמות התצוגה של ב.מ.וו נבנו תחת הנחיות ישירות של היצרן הגרמני.
 

מתחת לאולמות התצוגה ישנם 6 מפלסי חניה, אחד מהם מוקדש לכ-100 רכבי הדגמה של המותגים השונים. בהמשך יבנו עוד 40,000 מ"ר של משרדים מעל המבנה הקיים - לגובה של 32 קומות. על הגג של אולם ב.מ.וו תפתח מסעדה, אשר תשמש את היבואנית לאירוח הלקוחות וכן תהיה פתוחה לאורחים מבחוץ. המבנה כולו משקיף על תל אביב ועל נתיבי איילון, והואר כך שיהיה בולט למאות האלפים שעוברים בכביש מדי יום. המבנה, כמו גם אולמות התצוגה, תוכננו ע"י משרד "ישר אדריכלים". הנהלת החברה והמטה ישארו במתחם הקיים, במושב ניר צבי שליד צריפין.
 
שחר שמש, מנכ"ל דלק מוטורס: "אנו משוכנעים שהמתחם החדש והאייקוני יעביר ללקוחות המבקרים בו את החוויה הייחודית אותה ניסינו ליצור ויעניק תחושת חיבור רגשי ושייכות לכל אחד מהמותגים. בשוק הרכב התחרותי בו אנו מתמודדים, ובמסגרת החיזור אחר כל לקוח ולקוח, ברצוננו להעניק חווית קניה יוצאת דופן המכבדת את הלקוח, את אופי המותג ואת המעמד המרגש של רכישת רכב חדש".


 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים