דאצ'יה סנדרו סטפווי אוטומטי בישראלדאצ'יה סנדרו סטפווי אוטוטו מגיע לישראל בגרסה אוטומטית רובוטית, וכבר עכשיו תוכלו לשריין לכם רכב. המחיר: 76,990 שקלמאת פבל צ'רניצקי

"ועל דאצ'יה, חשבת?" שאלתי כבר עשרות אנשים. בהרבה מאוד מקרים התשובה הייתה "אבל הן רק ידניות, לא?", ובכן, כבר לא. חברת קרסו, יבואנית דאצ'יה לישראל, תשיק בקרוב גרסה אוטומטית של דאצ'יה סנדרו סטפווי - הסופר מיני / ג'יפון קומפקטי, ואתם יכולים לשריין את הרכב שלכם כבר עכשיו.

דאציה סנדרו סטפווי אוטומטי

את תפקיד תיבת ההילוכים האוטומטית מקבלת תיבה רובוטית עם מצמד אחד וחמישה הילוכים, שתשודך למנוע ה-0.9 ליטר טורבו שאיתו הסנדרו סטפווי משווק כבר היום.

בזכות יעילותן של תיבות רובוטיות, הביצועים של הסנדרו סטפווי הרובוטית אינם נופלים מאלו של הידנית. המיאוץ למאה קמ"ש עדיין אורך 11.1 שניות סבירות בהחלט, וצריכת הדלק המשולבת נותרה גם היא ללא שינוי, על 19.6 ק"מ לליטר (מוצהרת יצרן).

דאצ'יה סנדרו סטפווי האוטומטית תמשיך להיות משווקת ברמת גימור אחת, לוריאט. היא כוללת בקרת שיוט, מערכת עצור וסע לדימום המנוע בעצירות, מערכת מולטימדיה עם דיבורית בלוטות', שקעי USB ו-AUX ומערכת ניווט, מזגן מכאני ועוד.

לרגל השיווק, שכאמור יתחיל בקרוב, נפתחה באתר האינטרנט של דאצ'יה האפשרות לשריין מכונית ולבחור לה צבע תמורת מקדמה של 2,000 שקלים. מחירו המלא של דאצ'יה סנדרו סטפווי יעמוד על 76,990 שקלים.


לדגמי דאצ'יה בישראל - דאצ'יה

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. למה רובוטי למה??? (לת)  

,14.04.2016

2. נדרש שדרוג מיידי  הרי לקבוצת רנו מנוע 1.2 טורבו אוטומט רובטי שני מצ...

פרופסור צרכני,15.04.2016

3. רנו רובוטית  גם רנו וגם גיר רובוטי של רנו...מתקבלת אמינות יוצאת...

סשה,17.04.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים