בחר רכב
רכב חדש 2017
רכב משנים קודמות

5 אפליקציות מוטוריות שכדאי להכיר

5 אפליקציות מוטוריות שכדאי להכיר


לשמוע צלילי V8 מקרוב, לשלוח רגשונים לנהג המירוצים האהוב, להחזיק בארגז כלים וירטואלי לשעת תאונה, ליהנות ממולטימדיה בלי מסך מובנה וגם - דרך מבריקה לשלוט בטלפון בתנועהטחן שעות מסך וכתב: אסף בר-שי
 
DriveMode / לשלוט בטלפון בתנועה
בעולם מסתובבות לא אפליקציה אחת ולא שתיים של שליטה על הטלפון תוך כדי תנועה. אבל בין הררי האפליקציות הללו בולטת ומרשימה אפליקציית Drivemode. מאחורי היישומון עומדים הייטקיסטים תחבורתיים ותיקים מבית חברת שיתוף הנסיעות זיפקאר ויצרן המכוניות החשמליות טסלה. המטרה של האפליקציה, כמו דומותיה, היא להקל את השליטה בטלפון תוך כדי נסיעה - עם גישה קלה ליישומונים מועדפים ועם הצגת מערכת ניווט, טלפון, הודעות ומוזיקה בעיקר. מה שמייחד את דרייבמוד הוא בממשק המשתמש (UI) המבריק. דרייבמוד מציגה לפי דרישת המשתמש את מערכת הניווט, או ספידומטר, למשל ועל גביה באופן חצי-שקוף, את נגן המוזיקה - עם אפשרות מהירה להגברה והנמכה של המוזיקה ומעבר שירים. תפעול הרכיבים השונים והמגוונים של האפליקציה (כמו בחירת יעדי נסיעה - כספומט, תחנת דלק וכו') קל ואינטואיטיבי ורבים ירגישו שאינם צריכים לוותר על השימוש הרגיל שלהם ועדיין ליהנות מתפעול קל ובטיחותי יותר בתנועה.
אנדרואיד, חינם

DriveMode
 
ביטוח בדרכים / מה עושים במקרה תאונה
מה עושים במקרה של תאונה? כשזה קורה, אנחנו עלולים בסערת הרגשות לפספס פרטים מהותיים שנזדקק להם מאוחר יותר בתיקונים, בדיווחים ובטיפולים הרפואיים חלילה. הופתענו לטובה למצוא בחנויות האפליקציות יישומון מצוין שמאחוריו עומדת מדינת ישראל בכבודה ובעצמה, וליתר דיוק, אגף שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר. האפליקציה כוללת ארגז כלים למקרה של תאונה - החל בטפסים שבהם אפשר למלא את כל הפרטים החשובים שנדרשים (טפסים שנשלחים אוטומטית אל המייל הפרטי שלנו), דרך גישה ישירה ליישומון הקלטה לשם הקלטת עדות, פנס ומצלמה, וכלה ברשימת השמאים שאפשר לפנות אליהם, אשר עובדים עם חברת הביטוח שלכם.
אייפון, אנדרואיד, חינם

ביטוח בדרכים

R&Go / מולטימדיה בלי מסך
יש לכם רנו טווינגו, קליאו, קפצ'ור, טראפיק או מאסטר? אל תתבאסו יותר מדי אם לא קיבלתם מסך מגע. אפליקציית R&Go של היצרן נועדה להפוך את הטלפון למסך המגע שלכם. היישומון מנגיש לשימוש תוך כדי תנועה רדיו אינטרנטי מכל העולם, תפעול של מערך הניווט, יומן, טלפון, הודעות וגם סדרה של אפליקציות שאפשר לשלב באפליקציה להפעלה מיידית. אחד הרכיבים המעניינים שנולד כתוצאה מהשימוש באפליקציה מקורית הוא בחיבור למחשב המנוע של המכונית. במסך הסמארטפון יוצגו לעיניכם פרטי מחשב הדרך - צריכת דלק, משך הנסיעה וכדומה, וגם מד הסל"ד, שמראה בכל רגע נתון עד כמה המנוע מתאמץ.
אייפון, אנדרואיד, חינם. מותאם לבעלי דגמי רנו

Rַ & Go
 
Audi Sport / רגשונים לנהגים
חובבי ספורט מוטורי? אם אתם בעניין של דגמי אודי במירוצי המכוניות, דוגמת 24 השעות של לה-מאן או האודי TT קאפ, האפליקציה של היצרן יכולה להתאים לכם. האפליקציה פועלת בשני כיוונים. האחד - ליידע: היא מעדכנת על מירוצי עתיד ועבר, כולל תוצאות ומשתתפים. הכיוון השני - האפליקציה מאפשרת להפגין אהדה לנהגים הספציפיים שאתם אוהבים, לשלוח אליהם אמוטיקונים, שנקראים אגב בעברית "רגשונים", וגם לשתף את הפרטים, האישים והמירוצים האהובים עליכם ברשת החברתית הקרובה למקום מקלדתכם.
אייפון, אנדרואיד, חינם

Audi Sport
 
Lexus Virtual Drive / לראות מסלול, לשמוע V8
התכוונתם לרכוש לעצמכם את מכונית הספורט-קופה-GT של לקסוס, RC-F, אבל עוד לא הגעתם להסדיר את העברת התשלום עם הבנק? אין בעיה. לקסוס סידר לכם אפליקציה שמדמה את חוויית השימוש במכונית הספורט. היישומון מזמין את המשתמש להכניס את הסמארטפון לתוך משקפי תלת ממד מקרטון ולהיכנס באופן וירטואלי למושב של המכונית, לראות אותה מבפנים ודרכה את מסלול המירוצים וגם להקשיב למוזיקת ה-V8 החזק ביותר בהיסטוריה של לקסוס. גם למי שאין משקפי תלת ממד שכאלה, אפשר ליהנות מהדמיה, מעט פחות תלת ממדית.
אייפון, אנדרואיד, חינם

Lexus Virtual Drive
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים