בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

2018: הונדה מחדשת את הסיוויק וה-HR-V

2018: הונדה מחדשת את הסיוויק וה-HR-V


הונדה מבצעת מתיחת פנים לשני דגמים חשובים - הונדה סיוויק המשפחתית ורכב הפנאי הקטן הונדה HR-V. בתפריט: עיצוב מעודכן וטכנולוגיה משופרתמאת רן סגל
 
כמקובל בתעשיית הרכב, אחת למספר שנים עובר דגם מסויים רענון מתבקש. לעיתים מדובר במתיחת פנים קלה הכוללת עיצוב עדכני ולעיתים זוהי מתיחת פנים מקיפה ביותר. הונדה מעדכנת שני דגמים חשובים ומוכרים כ-3 שנים לאחר השקתם - הסיוויק המשפחתית והג'יפון הקטן HR-V.
 

הונדה סיוויק

הונדה מרעננת את הסיוויק בגרסאות הסדאן וההאצ'בק (וגם בגרסאות הקופה שאינן משווקות בישראל). הדור העשירי של הסיוויק הוצג בספטמבר 2015 וכ-3 שנים מהשקתו העיצוב החיצוני מקבל פגושים חדשים וגריל בעיצוב שונה, כמו גם עיצוב חדש וקל לפנסי ההלוגן והלד ולקינוח חישוקים קלים בעיצוב חדש.
 
בתחום הבטיחות תציעה הונדה את מערך הבטיחות Honda Sensing כסטנדרט בכל הדגמים עד שנת 2022 בעוד בסיוויק המחודשת הוא מוצע כבר כעת כסטנדרט מרמת הגימור LX. מערך הבטיחות כולל התרעת התנגשות ובלימה אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית. בישראל המערכות מוצעות כיום בכל גרסאות הסיוויק למעט ה-1.6 ליטר סדאן, שלא ברור אם תקבל את המערכות גם אצלנו.

הונדה סיוויק - מתיחת פנים
 
הונדה גם מחדשת את רמת הגימור העונה לשם Sport. רמת הגימור החדשה בעלת מאפיינים חיצוניים ספורטיביים כגון צביעת חלקים מסויימים ב"שחור פסנתר", ספויילר, דיפיוזר אחורי, יציאות אגזוז בגימור כרום וחישוקי 18 אינץ', כמו גם מסך מולטימדיה חדש בגודל 7 אינץ'. רמת הגימור החדשה תוצע - לפחות בחלק ממדינות העולם - עם מנוע בנפח 2.0 ליטר המשודך לתיבה רציפה או תיבה ידנית בעלת 6 הילוכים.
 

הונדה HR-V

הדור השני של רכב הפנאי הקטן של הונדה הוצג בתערוכת לוס-אנג'לס בשנת 2014 וכעת גם הוא עובר מקצה חידושים. העיצוב החיצוני מתחדש בחזית חדשה עם גימורי כרום, כונסי אוויר עמוקים יותר הכוללים את בתי פנסי הערפל ופנסי חזית הכוללים כעת עיצוב מחודש לתאורת יום לד. מאחור הפנסים קיבלו עיצוב חדש עם גימור כהה. הונדה הוסיפה צבע חדש בשם כחול "חצות" וברמות הגימור הבכירות יותר תציע גם תאורת לד מלאה מלפנים ומאחור, חישוקי 17 אינץ' חדשים וגימור כרום ליציאת האגזוז.

הונדה HR-V - מתיחת פנים
 
בפנים הרכב הונדה מציינים כי ישנם מושבים חדשים, תומכים ונוחים יותר ואיכות החומרים שופרה. הריפוד ברמת הגימור הבסיסית שופר וברמת הגימור הגבוהה ישנם ריפודי עור מלאים. 
 
למנוע הבנזין המוכר בנפח 1.5 ליטר תצטרף באמצע 2019 גם הגרסה המוגדשת המוכרת מהסיוויק. כמו כן הונדה מציינים כי בידוד הרעשים שופר גם הוא ולראשונה בהונדה מוצעת מערכת בידוד רעשים אקטיבית המנטרת את הרעשים ובאמצעות מערכת השמע של הרכב משדרת גלים מנוגדים המבטלים אותם.

הונדה HR-V - מתיחת פנים
 
מחברת מאיר, יבואנית הונדה בישראל, נמסר כי מתיחות הפנים של הסיוויק וה-HR-V צפויות להגיע לישראל בתחילת שנת 2019.
 
לדגמי הונדה בישראל – הונדה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים