בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

תמונות ראשונות: מזראטי קוואטרופורטה החדשהדור חדש ל קוואטרופורטה נחשף בתמונות ראשונות. פרטים טכניים עדיין אין, אבל בלוטות החשק כבר מתעוררות
מאת נועם ריין

מכונית הספורט-פאר האיטלקית מבית מזראטי הגיעה בפעם הראשונה לישראל רק בשנה שעברה, אבל בקרוב הלקוחות יוכלו כבר לרכוש את הדור הבא של המכונית. מהתמונות הראשונות של מזראטי קוואטרופורטה החדשה נראה כי לא נעשתה מהפכה בעיצוב - וטוב שכך, כיוון שמדובר באחת ממכוניות הפאר המרהיבות ביותר.


מזראטי קוואטרופורטה החדשה. הקלשון מפתה מתמיד / צילומים: יצרן

המכונית תיחשף באופן מלא בתערוכת דטרויט בחודש ינואר הקרוב, ואז גם יפורסמו הנתונים הרשמיים. כרגע ידוע כי המכונית תמשיך להימכר עם מנוע V8 ולא תיגרר למנועים קטנים וחסכוניים יותר כפי שנעשה במקרה של ב.מ.וו סדרה 7 ומרצדס S קלאס. עם זאת, המכונית החדשה תעשה שימוש בשלדת אלומיניום שאמורה להפחית ממשקל הרכב - מה שבטח יעזור לשפר את צריכת הדלק שעומדת בדגם הנוכחי על 6.8 ק"מ לליטר בגרסאות החסכוניות. ב.מ.וו סדרה 7, לשם השוואה, מציגה נתונים רשמיים של 12.6 ק"מ לליטר.המנוע החדש של מזראטי קוואטרופורטה מפותח בימים אלו בשיתוף פעולה עם פרארי, ויחד איתו תוצע גם אפשרות להנעה כפולה במקביל להנעה האחורית הקיימת כיום. הביצועים, כך על פי אנשי החברה האיטלקית, צפויים להיות הטובים ביותר שנראו אי פעם במכוניות סאלון מתוצרת מזראטי.קונצרן פיאט, המחזיק בבעלות על מזראטי, צופה קצב מכירות של 50,000 מכוניות בשנה עד לשנת 2015, כאשר כיום נמכרים אלפים בודדים בלבד מדי שנה. בישראל נמכרים דגמי מזראטי על ידי חברת "אוטו איטליה", אשר משווקת גם את רכבי פרארי. מאז תחילת 2012 מכרה החברה 20 מכוניות בישראל, מתוכן 14 מתוצרת מזראטי ו-6 מתוצרת פרארי.


לדגמי מזראטי בישראל - מזראטי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים