בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט קאמרו: הגרסה הפתוחה בישראלשברולט קאמרו קונברטיבל מגיעה לישראל, ומציעה את אותם ביצועים בלי הגג - בתוספת של 50 אלף שקל. המחיר: 379,900 שקלמאת נועם ריין

כשפגשנו את שברולט קאמרו לראשונה על כבישי ישראל, לפני חודשים ספורים, הופתענו לגלות מכונית עם התנהגות כביש ספורטיבית שלא היתה מביישת גם כמה מכוניות ספורט אירופאיות נחשבות. אבל בעיה אחת הציקה לנו במיוחד: שדה הראיה המוגבל ממושב הנהג. האם גרסת הקבריולה, שמצטרפת כעת למבחר הקיים בישראל, תפתור את הבעיה הזו?אנחנו לא תמימים ולא משלים את עצמנו. ברור לחלוטין שהלקוחות שיבחרו להוסיף 50 אלף שקל למחירה הלא נמוך של שברולט קאמרו, ולרכוש את גרסת הקונברטיבל הפתוחה תמורה 380 אלף שקל, לא יעשו את זה משיקולים פרקטיים - אלא משיקולים של עיצוב ונראות, ובהיבט הזה הקאמרו הפתוחה בהחלט מעלה את הרף המאוד גבוה שהציבה אחותה הסגורה.


מהרבה בחינות אחרות אין שוני מהותי בין השתיים. מבחינת המימדים החיצוניים, שתיהן מתפרסות לאורך של 4.78 מ' ולרוחב של 1.89 מ', כאשר גרסת הקבריולה נמוכה מאחותה הסגורה בחצי ס"מ. מרווח הראש, שממילא היה מצומצם, הצטמק ב-3 מ"מ נוספים. הסרת גג המתכת, והתקנת גג הבד החשמלי במקומו, דרשה משברולט לבצע מספר חיזוקי שלדה - וזו הסיבה לתוספת של 106 ק"ג למשקל העצמי של הרכב, שכעת מגיע ל-1.7 טון לא מבוטלים. התוספת למשקל, יחד עם הסרת הגג, עלולים לפגוע משמעותית בהתנהגות הכביש של הקאמרו. מה שנפגע בוודאות הוא נפח תא המטען, שירד מ-258 ל-207 ליטרים.

ביחידת ההנעה אין שינויים. שברולט קאמרו קונברטיבל תימכר בישראל עם מנוע V6 בנפח 3.6 ליטר, עם הספק מרבי של 335 כ"ס ב-6,800 סל"ד ומומנט של 39 קג"מ ב-5,300 סל"ד. תיבת 8 הילוכים אוטומטית תוריד את הכוח לגלגלים האחוריים, והתאוצה ל-100 קמ"ש לא נפגעה ביחס לגרסה הסגורה - והיא עומדת על 5.1 שניות קצרות.רשימת האבזור של שברולט קאמרו כוללת בין היתר 8 כריות אוויר, מערכת התראה על סטיה מנתיב, מערכת לניטור רכב בשטח מת, בקרת שיוט, בקרת אקלים מפוצלת, כניסה והנעה ללא מפתח (כולל התנעה בשלט רחוק), מערכת מולימדיה עם מסך בגודל 8 אינץ' וממשק Car Play של אפל, מצלמת רוורס, מושבי ספורט חשמליים בריפוד עור עם חימום ואוורור, ובגרסת הקבריולה נוסף גם ספוילר אחורי.

בתוספת של 20,000 שקל ניתן לצרף למפרט גם חישוקי 20 אינץ' מושחרים, בלמי ברמבו וצמיגי "אל תקר".גלית עיני, סמנכ"לית שיווק ומכירות ב-UMI: "עם עשרות רכבים שנמכרו, מכירות הקאמרו קופה הפתיעו אותנו ונראה כי האגדה האמריקאית מכה גלים בקרב הציבור הישראלי. גרסת הקבריולה אשר מצטרפת היום תחזק את הקאמרו כמותג רכב ספורטיבי בישראל ואנו בטוחים שיתרום רבות לשברולט בישראל."


לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים