בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט טראקס: מתיחת הפנים נחשפהשברולט טראקס עובר מתיחת פנים, שכוללת שינויים משמעותיים בעיצוב מבחוץ ובעיקר מבפנים. מתי בישראל? עדיין לא ידועמאת נועם ריין

שברולט טראקס, הג'יפון הקטן ביותר של היצרנית האמריקאית, נחשף בגרסה מעודכנת - ימים בודדים לאחר שמתיחת פנים דומה הוצגה אצל אחיו התאום, אופל מוקה. מאז הושק הטראקס בסוף 2012 נמכרו בעולם כ-400,000 מכוניות מדגם זה, רובן בסין ובארה"ב - שם נמכרו בשנה החולפת כ-63,000 טראקסים. גם אצלנו זוכה הג'יפון להצלחה לא רעה, עם כ-4,000 מסירות מאז נחת הרכב בישראל בסוף 2013.


מתיחת הפנים של שברולט טראקס כוללת שינוי משמעותי בעיצוב החיצוני, כאשר הכיוון הכללי הוא יותר אלגנטי ומעודן, ופחות כוחני מבעבר. החזית הוחלפה לחלוטין, ובדומה לקרוז החדשה ולדגמים נוכחיים אחרים - היא כוללת גריל המחולק לשתי קומות, פנסים הנמשכים לתוך הכנפיים ו"חיתום" של תאורת לד (בחלק מהגרסאות).

גם החלק האחורי של הטראקס עבר עידון מסוים, אם כי פחות מורגש, אך השינוי הבולט ביותר הוא בתא הנוסעים - שם זנחה היצרנית את לוח השעונים דמוי האופנוע, שהגיע מהסוניק, ועברה לסביבת נהג עדכנית ונאה הרבה יותר. השינוי העיקרי, כאמור, הוא בלוח המחוונים - שמשלב שני מחוגים גדולים יחד עם מסך מידע דיגיטלי מפורט. במרכז הקונסולה מתמקם מסך מולטימדיה בגודל 7 אינץ', הכולל קישוריות מלאה לסמארטפון, תמיכה באינטרנט בדור הרביעי וגם אפשרות לחיבור של עד 7 מכשירים ברשת אלחוטית. המסך עצמו ממוסגר בפסי כרום, הנמשכים גם לאיזורים אחרים בתא הנוסעים.חידוש נוסף הוא במערכות הבטיחות. המפרט הסטנדרטי יכלול מעתה מצלמת רוורס ו-10 כריות אוויר, וברשימת האופציות ניתן יהיה למצוא מערכת התרעה על סטיה מנתיב, שמירת מרחק וניטור רכב בשטח מת במראות.

מתחת למכסה המנוע נמצא את מנוע ה-1.4 ליטר טורבו של שברולט, הפעם בהספק של 138 כ"ס (ולא 153 כ"ס כמו בקרוז ובאסטרה החדשות). נתון המומנט עומד על 20.4 קג"מ, ותיבת ההילוכים היא עדיין אוטומטית עם 6 יחסי העברה. מנוע ה-1.8 ליטר לא מוזכר בידיעה שפרסמה שברולט האמריקאית, ולא מן הנמנע שהוא לא יוצע בדגם המחודש.שברולט טראקס המחודש יתחיל להימכר בארה"ב בהמשך שנת 2016 כדגם 2017. מחברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, נמסר ל-iCar כי כרגע לא ידוע מועד תחילת השיווק בישראל.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אביקו טראקס  לפני מתיחת הפנים הייתי שמח לביטול התת היגוי האופיי...

רכב מצויין. איכות ייצור מצויינת. אבל,10.02.2016

2. זה הדגם הכי טוב של שברולט (לת)  

כל השאר לא טובים,10.02.2016

3. וואו  ממש יפה!! לגבי האיכות: אני יתן לאחרים לנסות ועוד 3...

תפרן,11.02.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים