בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט בלייזר בישראל: מ-280,000 שקלים

שברולט בלייזר בישראל: מ-280,000 שקלים


היבואנית המקומית משיקה את הדור החדש של הבלייזר עם מפרט אבזור עשיר - ומחירים גבוהים בהתאםמאת נועם ריין
 
לפני למעלה משנה חשפה שברולט את הבלייזר החדש והצהירה כי הוא ימוצב בין האקווינוקס לטראוורס; כעת מגיע הרכב לישראל, עם תג מחיר של 280,000 שקלים - גבוה ב-30 אלף שקלים מזה של גרסאות הכניסה בטראוורס. הסיבה לכך, על פי היבואנית, היא היעדרן של מערכות בטיחות בגרסאות הכניסה - מה שאילץ את היבואנית לשווק את הבלייזר ברמות הגימור הגבוהות בלבד.
 
עם אורך של 486.2 ס"מ ורוחב של 194.7 ס"מ, שברולט בלייזר גדול מהמתחרה הישיר פורד אדג' - וגם מרכבי 7 מושבים כמו סקודה קודיאק ויונדאי סנטה פה. הגובה עומד על 170.3 ס"מ, נמוך במעט מהאדג', ונפח תא המטען עומד על 864 ליטרים על פי תקני המדידה האמריקאיים. מרווח הגחון עומד על 19.4 ס"מ והמשקל העצמי נושק לשני טונות.
 
שברולט בלייזר
 
לבלייזר יחידת הנעה אחת בלבד, V6 בנזין בנפח 3.6 ליטרים עם הספק של 305 כ"ס ומומנט של 37.2 קג"מ - אך עם רצועת כוח צרה במיוחד, שכן שיא המומנט מגיע רק ב-5,000 סל"ד ושיא ההספק מושג 1,000 סל"ד מאוחר יותר. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 6.8 שניות, תיבת ההילוכים היא אוטומטית עם 9 הילוכים וההנעה כפולה - עם אפשרות להעברת עד 100% מהכוח לכל אחד מהסרנים.
 

שתי הגרסאות של הבלייזר ישווקו עם מפרט אבזור נדיב. מפרט הבטיחות כולל בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב, ניטור שטחים מתים במראות ואורות גבוהים אוטומטיים - כאשר לכל אלו ישנה התראה ברטט במושב הנהג.

שברולט בלייזר
 
מפרט אבזור הנוחות כולל כניסה והנעה ללא מפתח, בלם יד חשמלי, גג שמש פנוראמי, גלגל הגה מחומם, מושבי עור עם חימום ואוורור מלפנים, כוונון חשמלי עם זכרונות למושב הנהג, מצלמת 360 מעלות עם תצוגת תלת-מימד, מראה מרכזית עם מצלמה, הנעה בשלט רחוק, פנסי קסנון, תא מטען חשמלי עם פתיחה בהושטת רגל ומערכת מולטימדיה עם מסך "8, קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, 8 רמקולים, 6 שקעי USB (מתוכם 3 בטייפ C) ואפשרות לחיבור בלוטות' לשני מכשירים סלולאריים במקביל.
 
שברולט בלייזר
 
הפערים בין שתי רמות הגימור נוגעים בעיקר לתחום העיצוב. גרסת ה"פרימייר" תציע עיצוב אלגנטי יותר, עם סמלי שברולט בצבע זהב, גימורי כרום מסביב לרכב, פתחי מיזוג עם מסגרת כסופה, ואפשרות לריפוד שחור או בז'. גרסת ה-RS תציע מראה ספורטיבי יותר עם שבכה קדמית שונה, סמלי שברולט בצבע שחור, פתחי מיזוג עם מסגרת אדומה, תפרי עור בצבע אדום ואופציה לחישוקי "21 (לעומת "20 כסטנדרט).

שברולט בלייזר
 
שברולט בלייזר - מחירים:
שברולט בלייזר Premier יעלה 279,990 שקלים
שברולט בלייזר RS יעלה 284,990 שקלים
 
אור קליין, סמנכ"ל מכירות ומוצר ב-UMI, ציין כי לאחר הסרת המגבלות האחרונות על שיווק כלי רכב בתקינה אמריקאית (בעיקר בנושא יחידות התאורה), היבואנית מתכוונת להרחיב את היצע הדגמים של שברולט בישראל כך שיכלול את כל ההיצע הקיים בארה"ב - כולל שברולט בולט החשמלית ושברולט קורבט הספורטיבית. לדברי קליין, צפי המכירות של הבלייזר עומד על כמה מאות יחידות בשנה.

 
לדגמי שברולט בישראל - שברולט
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אביקו הצנוע  כל העולם מחפש חסכנות והשברולט פנאי הזו זוללת כבישי...

רכב מרשים אבל אנטי היגיון,04.09.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים