בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו קפצ'ור 4X4 חדש ייחשף בתערוכת מוסקבהרנו משחררת קדימון למה שעשוי להיות הדור הבא, או לפחות מתיחת פנים לרנו קפצ'ור, שתקבל גם הנעה כפולהמאת פבל צ'רניצקי

מעת לעת יצרניות רכב מפרסמות כי הן עתידות להשיק דגם חדש בתערוכה כזו או אחרת. לפעמים הן מגיעות בצירוף מספר פרטים על הרכב, לפעמים תמונה או איור או שניים ולפעמים רק כמה שורות של טקסט אודות המכונית. אבל ההודעה על חשיפתו העתידית של רנו קפצ'ור החדש מצליחה להיות ייחודית בצורה יוצאת דופן.

ההודעה לעיתונות כוללת תמונה אחת (זו שלפניכם) ומספר סופרלטיבים על ה"קפצ'ור 4X4 הכל-חדש" ועל הקשר החזק שלו לשוק הרכב הרוסי, שם הוא פותח ועתיד להיות מיוצר.

רנו קפצ'ור 2016
רנו קפצ'ור 2016. חדש? מחודש? גרסה נוספת? / צילום: רנו

אבל הודעתה של רנו, ובעיקר הכרזתו על הרכב כ"חדש לחלוטין", לא מקבלת גיבוי קונקרטי. מה שכמובן - כמיטב מסורת האינטרנט - מוליד אין ספור תיאוריות והשערות. לא ברור אם מדובר בגרסה חדשה של הקפצ'ור הקיים, אם כי זה לא מאוד סביר היות ובתמונה ניתן לראות פנסי תאורת יום אחרים מאלו שבקפצ'ור הנוכחי.התיאוריה הבאה אומרת שמדובר כאמור בדגם חדש לחלוטין, שהרי יצרניות רכב אינן נוטות להשתמש בביטוי "כל-חדש" כשמדובר על שינויים קוסמטיים בלבד. חיזוק נוסף לתאוריה הזו הוא שאת השם קפצ'ור, שנכתב כיום עם האות 'C', בחרה רנו לכתוב כעת עם 'K' - כלומר Kaptur. אבל גם התיאוריה הזו לא בדיוק חסינת כדורים. הקפצ'ור הנוכחי הושק רק לפני מעט יותר משלוש שנים, ואמנם כבר היו דברים מעולם, זה עדיין זמן קצר יחסית להשקת דגם חדש לחלוטין.

רנו קפצ'ור 2016
רנו קפצ'ור 2016. ככה הוא נראה אחרי מעט עריכה והבהרה

המסקנה המתבקשת היא שמדובר ככל הנראה במתיחת פנים לקפצ'ור, ורק כניסתה של מערכת ההנעה הכפולה היא "חדשה לגמרי". תיאוריית מתיחת הפנים היא זו שנראית בשלב זה כמוצקה ביותר וסוגרת את כל ה"פינות" של ההודעה והתיאוריות. כך או כך, נאלץ להמתין לסוף החודש, אז ייחשף רשמית הקפצ'ור 4X4 החדש, המחודש, או מה שהוא לא יהיה.


לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. רכב מעפאן!!!!!  רכב גרוע רועש מכוער ולא חסכוני !!!!

,20.03.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים