בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו מציגה: דגמי פלאג-אין הייבריד

רנו מציגה: דגמי פלאג-אין הייבריד


רנו שהתמקדה עד כה ברכבים חשמליים נכנסת גם לתחום ההיברידי ותציג אפשרות הנעת כלאיים לדגמי הקליאו, מגאן וקפצ'ורמאת רן סגל
 
כחלק מהתכנית האסטרטגית של קונצרן הרכב רנו-ניסאן-מיצובישי  ששמה לנגד עינייה את נושא המכונית  החשמלית הנגישה - משיקה רנו מכונית חשמלית חדשה וקו דגמי פלאג-אין הייבריד. קפיצה מהירה לתחום ההנעות ההיברידיות התאפשרה לאחר רכישת מיצובישי שלה ניסיון מוכך בהנעות היברידיות נטענות עם מיצובישי אאוטלנדר PHEV.

רנו K-ZE
 
הרכב החשמלי החדש של רנו, ובהתאם למצופה, הוא רכב פנאי שיושק בסין בשנה הבאה. רנו K-ZE הוא רכב פנאי קטן המיועד לשיווק באופן גלובלי. רנו K-ZE בעל טווח נסיעה של 250 ק"מ (על-פי תקן המדידה האירופאי). לדגם זה אפשרות טעינת משקע ביתי או עמדת טעינה והוא מצויד בכל מה שצריך כדי להעצים את חווית הנסיעה השקטה; כמו למשל חיישני חניה ומצלמת רוורס, מסך דיגיטאלי מרכזי וגדול וכמובן מערכת ניווט מקורית.
 

על-פי רנו, סין הוא השוק הצומח ביותר לרכבים חשמליים ועל כן רנו K-ZE תושק לראשונה שם. הרנו החשמלית תיוצר בסין על-ידי חברת e-GT New Energy Automotive, זוהי חברה שהוקמה בשיתוף אחד מיצרני הרכב הגדולים ביותר בסין – דונגפנג  (המחזיקה גם ב-13% מקונצרן הרכב פיג'ו-סיטרואן).

רנו K-ZE
 
קרלוס גוסן, יו"ר ומנכ"ל קבוצת רנו, אמר: "קבוצת רנו היא חלוצת הרכבי החשמליים והמובילה באירופה. אנו מציגים את רנו K-ZE, רכב פנאי חשמלי, עירוני ובר השגה, המשלב את כל הטוב של קבוצת רנו: ההובלה שלה בתחום הרכבים החשמליים, המומחיות שלנו ברכבים זולים ושותפויות חזקות".
 
בנוסף למכונית החשמלית, תשיק רנו בשנת 2020 גרסאות היברידיות ופלאג-אין הייבריד לדגמים פופולארים. רנו קליאו תזכה להנעה היברידית ורנו מגאן וקפצ'ור יקבלו יחידת הנעה היברידית נטענת.
 
לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים