בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו מגאן החדשה נחשפת בתמונות רשמיותהדור הרביעי של רנו מגאן מציג עיצוב לא שגרתי. בישראל בתחילת 2016מאת פבל צ'רניצקי

אחרי שתמונותיה של רנו מגאן החדשה דלפו לרשת ללא הסוואה, ליצרנית הצרפתיה לא נשאר אלא לשחרר את התמונות באופן רשמי. יחד עם זאת, היא שומרת על שאר הפרטים בסוד ומבטיחה לחשוף אותם בעוד שבוע בתערוכת פרנקפורט.

רנו מגאן 2016
רנו מגאן החדשה. ההדלפות לא השאירו לרנו ברירה / צילום: רנו
עיצובה של רנו מגאן החדשה מקבל את ההשראה מרנו טליסמן החדשה שנחשפה לפני מספר שבועות והוא מציג את אותם פנסי חזית מגודלים בצורת C שממשיכים מטה עד לתוך הפגוש הקדמי. הפרופורציות של המגאן מזכירות את אלו של הקליאו הנוכחית, שהייתה המכונית הראשונה בליין הדגמים של רנו לקבל את שפת העיצוב הנוכחית. החזית אגרסיבית מאוד, הירכתיים מנופחות ולמרות הקווים הכללים המעוגלים, המגאן החדשה משדרת ספורטיביות מעניינת.

 רנו מגאן 2016
רנו מגאן 2016. ממשיכה את דרכה של הקליאו

המגאן החדשה נבדלת מהטליסמן בשני דברים עיקריים. הראשון הוא הפנסים האחוריים, שנמתחים כמעט עד לסמל המרכזי הגדול ומדגישים את רוחבה של המכונית. הדבר השני הוא גרסת GT חדשה, שמקבלת חישוקי 18 אינץ' וחבילת עיצוב ספורטיבית יותר למראה.

רנו מגאן 2016
רנו מגאן 2016. גרסת ה-GT מקבלת עיצוב קרבי יותר

רנו שומרת על הפרטים הטכניים אודות המגאן קרוב לחזה, אך היא כן מציינת כי הדור החדש שלה נמוך מקודמו ב-25 מ"מ, מפסקי הסרנים התרחבו ב-47 מ"מ מלפנים ו-39 מ"מ מאחור, ובסיס הגלגלים התארך ב-28 מ"מ. רנו אמנם טוענת שהיא הקטינה את סרחי העודף של המכונית, אך אינה מציינת מה אורכה הכללי.

רנו מגאן 2016
רנו מגאן 2016. נמוכה ורחבה מקודמתה

רנו מגאן החדשה תיחשף כאמור בתערוכת פרנקפורט שתיפתח בעוד שבוע (15.9). או אז תחשוף רנו פרטים על המנועים שיניעו את המגאן החדשה, מידותיה, רשימות האבזור ועוד. המכונית תהיה זמינה לרכישה באירופה מעט לאחר ההשקה כאשר כל הגרסאות, כולל גרסת GT המעוצבת תהיינה זמינות במקביל. מחברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, נמסר למערכת iCar כי המגאן החדשה תגיע לישראל במחצית הראשונה של 2016.


לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים