בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רכב הפנאי הבא: סיאט טאראקו

רכב הפנאי הבא: סיאט טאראקו


מותג סיאט ממשיך לצמוח ומכריז על רכב פנאי חדש ושלישי במספר. יש כבר שם, ויהיו גם 7 מקומות ישיבהמאת רן סגל

חברת סיאט הספרדית ממשיכה בתנופת ההתפתחות שלה. לאחר שהציגה שני רכבי פנאי חדשים, האטקה הקומפקטית ב-2016 והארונה הקטנה ב-2017, הגיע תורו של רכב פנאי עם 7 מושבים. כחלק מקבוצת פולקסווגן, הסיאט החדשה חולקת מכלולים עם סקודה קודיאק. אך לפני הכל, צריך לבחור שם והפעם סיאט נקטה בגישה המקרבת את קהל הלקוחות אל הדגם ולראשונה בתולדותיה הפיצה משאל לציבור הרחב לבחירת שם לדגם החדש.

סיאט טאראקו

במשאל השתתפו למעלה מ-146,000 אנשים מ-134 מדינות. והשמות שהגיעו לשלב הסופי היו: אלבורן (Alboran), ארנדה (Aranda), אווילה (Avila) וטאראקו (Tarraco).

ולהלן התוצאות: "אווילה" עם 27.7% מהקולות, "ארנדה" עם 26.9% ואלבורן שזכה רק ב-8.8%. לבסוף נבחר השם טאראקו (Tarraco) עם 35.5% מהקולות.
 

בדומה לשאר דגמי סיאט (פרט לסיאט מי) שם הדגם קרוי על-שם עיר בספרד. טאראקו הוא שמה הקדום של העיר טראגונה, עיר חוף בחבל קטלוניה שבצפון-מזרח ספרד. טאראקו הייתה אחד מהמטרופולינים הגדולים בתקופת האימפריה הרומית וסיאט מציינים כי בהתאם לרוח המותג והדגם לעיר טאראקו מורשת של תרבות, רוח נעורים, היסטוריה וארכיטקטורה.

סיאט טאראקו - חזית

עם השקת סיאט טאראקו בסוף השנה, מרחיבה סיאט את קו דגמי הפנאי שלה והיא ממשיכה בקצב ההתפתחות של המותג, עם השקת תת-המותג קופרה והצגת האטקה קופרה בתערוכת ז'נבה הקרובה, מתיחת הפנים של הלאון ב-2017, הדור החמישי של האיביזה וכמובן הארונה.


לדגמי סיאט בישראל – סיאט
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים