בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ריקול ענק בטויוטה: 80 אלף מכוניות נקראות לתיקוןמחזיקים בטויוטה קורולה, אוריס, פריוס או לקסוס CT200h? יתכן ואתם צריכים לסור לתיקון במוסכי היבואןמאת מערכת iCar

עשרות אלפי מכוניות מדגמי טויוטה ולקסוס נקראות לתיקון במוסכים, באחת מקריאות התיקון הגדולות ביותר שנערכו בישראל אי פעם. מעל 74 אלף מכוניות מדגמי טויוטה קורולה, טויוטה פריוס, טויוטה אוריס הייבריד ולקסוס CT200h, שיוצרו בין דצמבר 2006 לפברואר 2015 נקראות להתייצב לתיקון במוסכי היבואן כדי להחליף את תושבת חיבור צינור אדי הדלק למיכל הדלק, מתוך חשש שמא סדק שעלול להיווצר יגרום לדליפת דלק. התיקון צפוי לארוך עד 3 שעות.במקביל מתפרסמת קריאה נוספת לתיקון של כ-4,000 מכוניות מדגמי טויוטה פריוס שיוצרו בין אפריל 2009 ל-2012 וכ-300 דגמי לקסוס CT200h שיוצרו בין דצמבר 2010 לאפריל 2012. במקרה הזה ישנו חשש מסדק אפשרי שעלול להיווצר במיכל הגז הדחוס שמפעיל את כריות האוויר, מה שעלול לנפח את כרית האוויר ללא צורך. מדובר בכריות הוילון שמותקנות מעל לראשי הנוסעים. כדי לפתור את הבעיה נקראים הלקוחות להגיע למוסכים לתובת התקנות תושבות תמיכה למיכל הגז, כאשר גם במקרה הזה התיקון צפוי להימשך עד 3 שעות.


על פי החוק, הלקוחות חייבים לבצע את התיקון בתוך חצי שנה לכל היותר, אחרת לא יוכלו לחדש את רשיון הרכב. התיקון, כמובן, מתבצע ללא עלות. בימים אלו מתחילה היבואנית להוציא הזמנות לבתי הלקוחות, ובמקביל ניתן לבדוק אם נדרש תיקון על פי מספר הרישוי של הרכב באתרי האינטרנט של היבואנית.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים