בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה ריו החדשה - איורים ראשוניםהדור הבא של קיה ריו ייחשף בתערוכת פריז בעוד כחודש. בינתיים משחררת היצרנית איורים מציאותיים למדי
מאת פבל צ'רניצקי

לקראת השקת הדור הבא של קיה ריו בתערוכת פריז הקרובה בעוד כחודש, הציגה היצרנית הקוריאנית איורים ראשוניים של הריו ה...חדשה?

קיה ריו

כמו שאפשר להבין, לפחות מבחינת העיצוב החיצוני, הריו החדשה שומרת על קשר הדוק מאוד לזו היוצאת.


למעט כמובן הגלגלים העצומים, שהם אבזור סטנדרטי באיורים מסוג זה, קיה ריו החדשה מציגה התפתחות זהירה של עיצוב הדגם הנוכחי - שהוא בעצמו אחד העיצובים היותר מודרניים של היצרנית. "אף הנמר" דומיננטי מלפנים, הפרופורציות דחוסות וספורטיביות יחסית.

קיה ריו

בתא הנוסעים דווקא המצב שונה באופן מוחשי יותר, אך עם קריצה ברורה לדור הנוכחי בדמות "פסנתר" המתגים במרכב הדשבורד. עיצוב ההגה וחלקו העליון של הדשבורד לקוחים מהדגמים היקרים יותר של קיה, עם מסך מרכזי בולט ושילוב צבעים.

קיה ריו

קיה עדיין לא מוסרת פרטים על הרכב, היא מסתפקת בציון נקודות כלליות ואומרת שהריו החדשה תציע "בסיס גלגלים ארוך יותר, שימושיות טכנולוגיות בטיחות מובילות, קישוריות מהשורה הראשונה והתנהגות כביש מהוקצעת ומהנה יותר".

כאמור קיה ריו החדשה תוצג בתערוכת פריז, שם גם נפגוש את היצע המנועים אותו היא תקבל. אחד מהם יהיה ככל הנראה מנוע ה-1.0 ליטר טורבו בנזין החדש של היצרנית.


לדגמי קיה בישראל - קיה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים