בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה ספורטז' החדש נחשף באיורים רשמייםהדור הרביעי של קיה ספורטז' יחשף באמצע החודש הבא ובינתיים קיה משחררת איורים של הדגםמאת פבל צ'רניצקי / צילומים: קיה


יש מכוניות חשובות, יש מכוניות חשובות מאוד ויש כאלה שמשנות סדרי עולם. קיה ספורטז' – בדורו האחרון לפחות – משתייך בלי צל של ספק לקטגוריה האחרונה, במיוחד בגרסת ה-1.6 ליטר שלו ש"שברה את השוק" ומציעה היום ג'יפון גבוה ואופנתי במחיר של משפחתית מהשורה. הלקוחות כמובן לא פספסו את העניין והם נוהרים לאולמי התצוגה בהמוניהן – כ-1,300 מהם בחודש ליתר דיוק.

קיה ספורטז' החדש 2016
קיה ספורטז' החדש. מזכיר משהו שמתחיל בפורשה
היום חושפת קיה את האיורים הרשמיים הראשונים של הדור הרביעי של הספורטז', שצפוי להמשיך ולהיות אחד השחקנים החזקים ביותר של היצרנית. האיורים, כמו שאיורים אוהבים להיות, מעט קיצוניים ובוודאי לא מאוד קרובים למציאות, אולם אפשר לשאוב מהם לא מעט מידע אודות עיצובו של הדגם החדש שימשיך לעשות כאב ראש אטומי לפחות או יותר כל מכונית משפחתית שאתם יכולים לחשוב עליה.

קיה ספורטז' החדש 2016
קיה ספורטז'. ונגמר במקאן
קיה מתארת את הספורטז' החדש בשפע הסופרלטיבים המחייב. היא מספרת לנו שהספורטז' החדש קיבל עיצוב בולט ופרוגרסיבי שנוטף כח וזריזות מכל זווית. הג'יפון הקומפקטי הדינאמי, כך עפ"י קיה, משלב באופן הרמוני קווי מתאר חדים ומדויקים עם מרכב המעוצב בדרמטיות. התיאורים ממשיכים גם פנימה, שם מבטיחה קיה את תא הנוסעים האיכותי והמלוטש ביותר בהיסטוריה של החברה עם איכות חומרים גבוהה במיוחד המשלב עיצוב מודרני ופשטני.

קיה ספורטז' החדש 2016
קיה ספורטז'. תא נוסעים איכותי, מודרני ופשטני

קיה כנראה מגזימה מעט בתיאורים שלה, אבל לאור ההצלחה של הספורטז' הנוכחי והחשיבות שלו ליצרנית, קשה להאמין שהתיאורים הללו יהיו תלושים לגמרי מהמציאות, אולי לא מאוד מדוייקים, אבל לפחות יחסית קרובים.

קיה ספורטז' החדש צפוי להיחשף המלואו ב-15 לספטמבר, לקראת הצגת הבכורה שלו בתערוכת פרנקפורט מאוחר יותר. מחברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, נמסר לאתר iCar כי הספורטז' החדש יגיע לישראל בשנת 2016 ולמרות שטרם נקבע מועד מדויק, הצפי הוא למחצית הראשונה של השנה.


לדגמי קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. דבר אחד בטוח  ככה לא יראה הספורטאג' החדש.

שחר,18.08.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים