בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה סורנטו החדש מתקרב לישראלמתיחת הפנים של קיה סורנטו נחשפה בגרסה האירופאית, ואלינו היא תגיע עוד לפני סוף השנה. מה כוללים החידושים?
מאת נועם ריין

בעבר הלא מאוד רחוק, קיה סורנטו היה רכב שטח קשוח למביני עניין. לפני שנתיים וחצי הגיעה לישראל גרסה חדשה ומרוככת של הסורנטו, שזכתה להצלחה גדולה מאי פעם - הצלחה שרק התגברה כאשר הושקה גרסת ההנעה הקדמית במחיר מוזל לפני כ-4 חודשים. הבוקר מפרסמת קיה העולמית פרטים ראשונים על מתיחת הפנים שיעבור בקרוב הסורנטו ותגיע לארץ עוד לפני סוף השנה הנוכחית. הגרסה המחודשת מציגה שינויים מהותיים במכלולים רבים של הרכב - אך אין סימנים של חזרה ליכולות השטח של הסורנטו הישן.


קיה סורנטו החדש, הגרסה האירופאית. אצלנו עוד השנה / צילומים: יצרן

במסגרת העדכון הנוכחי, מקבלת הסורנטו פלטפורמה חדשה לחלוטין - כך שבהחלט ניתן לומר שמדובר בדגם חדש ולא רק במתיחת פנים. מנוע הבנזין המוכר, בנפח 2,400 סמ"ק, עבר שדרוג וכעת הוא מנפק 192 כוחות סוס (לעומת 174 בדגם הנוכחי). מנוע הדיזל (2,200 סמ"ק) נותר עם הספק של 197 כ"ס אך פליטת המזהמים שלו הופחתה בזכות שיפורים במערכת הפליטה. הלקוח האמריקאי יוכל להזמין את הסורנטו גם עם מנועי V6 בנפח 3.5 ליטר (280 כ"ס) ובחלק מהשווקים באירופה יוצע גם מנוע בנפח 2.0 ליטר (150 כ"ס). כל המנועים ישודכו לתיבת 6 הילוכים אוטומטית, ויוצעו עם הנעה קדמית או כפולה.שיפורים טכנולוגיים בוצעו גם במערכת המתלים וההיגוי, אך אלו יוצעו כאופציה בתוספת תשלום (ולא ברור אם גם בישראל). מתיחת הפנים הגיעה גם לתא הנוסעים, שזכה לקבל חומרים רכים ואיכותיים יותר, מסכי
LCD בגודל 7 אינץ', ובגרסאות המאובזרות יהיו גם מושבים מחוממים ופתחי מיזוג בשורת המושבים השלישית. מחברת "טלקאר", יבואנית קיה לישראל, נמסר כי הסורנטו החדש יגיע ארצה עוד לפני סוף השנה, כאשר כבר בימים הקרובים אמורים להגיע רכבים ראשונים לצרכי תקינה.

 

לדגמי קיה בישראל - קיה

 

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אף אחד לא מחכה... (לת)  

,19.08.2012

2. חברת קיה   לא רצינית בכלל ואין יחס הוגן כלפי הלקוחות

בבב,19.08.2012

3. קיה רק ממשיכה להתקדם  כל השדרוגים בהחלט עושים רושם טוב. לכל מחפשי המיני ...

שלומי,19.08.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים