קיה חושפת איורים ראשונים של הספורטז' החדש

קיה חושפת איורים ראשונים של הספורטז' החדש


רכב הפנאי המצליח יגיע לישראל בתחילת השנה הבאה בדור חדש. בינתיים משחררת היצרנית מספר טיזריםמאת: נועם ריין
 
דור חדש וחמישי במספר של קיה ספורטז' צפוי להיחשף בחודש יולי הקרוב בדרום קוריאה, כאשר בפעם הראשונה תהיה לו גרסה נפרדת שתהיה מיועדת לשווקים באירופה. היצרנית עדיין לא מפרסמת מידע רב, אך מהאיורים הראשונים שפורסמו ניתן ללמוד מעט על המראה של הדור החדש – שצפוי להיות דרמטי.

 קיה ספורטז
 
בשל העובדה שהוא חולק פלפטורמה עם יונדאי טוסון החדש, ניתן לצפות גם במקרה של הספורטז' למימדים גדולים יותר מאלו של הדור היוצא. מלפנים תהיה סבכה קדמית גדולה מבעבר בעלת שתי קומות ששומרת על קווי "אף הנמר", לצד תאורת יום מודגשת שקצת מזכירה את זו של האאוטלנדר החדש. מהצד ניתן להבחין במראות "דגל" ובקורה אחורית מושחרת ליצירת מראה של גג צף.
 
 
בחלק האחורי ניתן להבחין ביחידות תאורה שמזכירות את אלו של קיה EV6 ושואבות השראה מסוימת גם מהסטינגר הספורטיבית. צמד יחידות התאורה מחוברות ביניהן בפס רוחבי, שמתחתיו מוטבע סמל המותג החדש. זווית החלון האחורי והספוילר הקטן שמעליו מזכירים עיצובי קופה.

 קיה ספורטז
 
האיור של תא הנוסעים חושף מסך תצוגה ענק במבנה קעור, שמאחד בין לוח המחוונים הדיגיטלי לבין מסך המולטימדיה המרכזי. פתח המיזוג האנכי שמימין למסך מזכיר את קיה סורנטו, אך מתחת למסך ישנם פתחים אופקיים. נאמנה להנדסת האנוש הברורה, קיה בחרה להשאיר את תפעול מערכת המיזוג מחוץ למסך המולטימדיה. תאורת אווירה צבעונית תהיה גם כן כלולה במפרט, לפחות בחלק מהגרסאות.
 
היצע המנועים של הספורטז' צפוי לכלול גרסאות היברידיות ואולי גם היברידיות-נטענות, בדומה להיצע שקיים באח יונדאי טוסון. בשלב זה עדיין לא ברור מה יהיו הגרסאות שיגיעו ארצה. השקת הדגם בישראל מתוכננת לתחילת 2022.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים