בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה: 3 דגמים חדשים עד סוף השנה

קיה: 3 דגמים חדשים עד סוף השנה


בנוסף להשקה המשמעותית של קיה סטוניק, צפויה יבואנית קיה להשיק בישראל עוד 3 דגמים חדשים עד סוף השנה - וגם להיפרד מהספורטאז' 1.6 ליטרמאת נועם ריין
 
ההשקה של קיה סטוניק היא ללא ספק האירוע החשוב ביותר של היבואנית "טלקאר" בשנת 2018, ואולי גם בשנים האחרונות. רכב הפנאי הקטן אמור לאפשר פניה ללקוחות נוספים, כאלה שלא מצאו את מקומם בין הפיקנטו לספורטז' - וכעת יוכלו לרכוש רכב נוסף במחיר תחרותי.


 
אך אלה לא הבשורות היחידות מכיוונה של קיה לחודשים הקרובים. בתחילת חודש ספטמבר, בתאריך שטרם נקבע סופית, צפויה היבואנית להשיק את מכונית הספורט-סדאן קיה סטינגר. מדובר במכונית גדולה, חזקה ויקרה, שלא צפויה להביא כמות גדולה של מכירות - אך בהחלט תתרום לתדמית של המותג.
 

הסטינגר תשווק בישראל בגרסת 2.0 ליטר טורבו עם 256 כ"ס או בגרסת 3.3 ליטר טורבו עם 370 כ"ס. שתיהן משודכות להנעה אחורית ויגיעו במפרט עשיר - על מנת להתחרות בדגמים כמו סקודה סופרב ספורטליין, אופל אינסיגניה OPC ליין וגם בב.מ.וו סדרה 3. ההשקה היתה מתוכננת להתקיים כבר, אך בשל סיבות שונות היא נדחתה לסתיו הקרוב.

מיד אחריה, במהלך תקופת החגים, צפויה לנחות בישראל קיה סיד החדשה. מדובר בדור שלישי למשפחתית האירופאית של קיה, וכמו בעבר היא תשווק בגרסאות האצ'בק וסטיישן ותיועד בעיקר לציי הרכב. היתרון המשמעותי שלה מבחינה תחרותית הוא העובדה שהמכונית האחות, יונדאי i30, עדיין לא משווקת בישראל בגרסאות הסטיישן שפופולאריות בציים.


 
באותה תקופה, במהלך חודש אוקטובר, צפוי להתחיל השיווק של קיה נירו בגרסת פלאג-אין הייבריד. מדובר בגרסה נטענת מהשקע, שמסוגלת לנסוע למרחק של כ-55 ק"מ בכוח החשמל בלבד. המנוע החשמלי שלה חזק יותר וכתוצאה מכך היא גם זריזה יותר בהשוואה לנירו הרגילה, וחשוב מכל - היא צפויה להיות מכונית הפלאג אין הייבריד הזולה בישראל. ההערכות מדברות בשלב זה על מחיר של 155,000 שקל, זול בכ-40,000 שקל ממיצובישי אאוטלנדר PHEV.
 
בתחילת שנת 2019 תשיק קיה בישראל את מתיחת הפנים לספורטז', להיט המכירות בסגמנט רכבי הפנאי. מלבד שינויי העיצוב, ישנן שתי בשורות משמעותיות: הראשונה היא גרסת הדיזל המיקרו-היברידית, שאמורה להיות חסכונית במיוחד - אך גם יקרה. הבשורה החשובה יותר היא שככל הנראה יופסק השיווק של גרסת ה-1.6 ליטרים האוטומטית, גרסה שהיתה לנמכרת ביותר בהיצע של הספורטז'. את מקומה תתפוס ככל הנראה גרסת ה-2.0 ליטרים, כפי שקרה אצל האח יונדאי טוסון, אך היבואנית בודקת בימים אלו גם אפשרות לשיווק של גרסת דיזל חדשה שתהיה גרסת הכניסה לדגם.
 
לדגמי קיה בישראל - קיה
 
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אביב  סחטיין כי אם יש כזה ביקוש זה אומר שהקיות נמכרות יפ...

זה היצע יפה מאוד ,29.07.2018

2. אז בקיצור   יש סיבה טובה לשקול רכב חדש

שגיא,29.07.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים