בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קאדילק XT5: מתיחת הפנים נחשפה

קאדילק XT5: מתיחת הפנים נחשפה


קאדילק חשפה את מתיחת הפנים של רכב הפנאי עם מנוע טורבו חדש, תיבת 9 הילוכים, אבזור משודרג ושיפור במערכות הבטיחותמאת רן סגל
 
קאדילק XT5 הוצג בסוף שנת 2015 וכעת חושפת יצרנית היוקרה האמריקאית את מתיחת הפנים של רכב הפנאי, השני בגודלו בסדרת XT (קיצור של Crossover Touring). ה-XT5 ממוקם בין ה-XT4 הקומפקטי שנחשף בשנה שעברה והגיע לישראל לפני מספר שבועות, לבין ה-XT6 הגדול בעל שבעת המושבים שנחשף בתחילת השנה ויגיע ארצה בחודשים הקרובים.

קאדילק XT5
 

מידות ועיצוב

בקאדילק מציינים כי ה-XT5 המחודש יציע עיצוב עדכני יותר עם בחירת צבעים שונה בין רמות הגימור. בחזית הרכב השבכה הקדמית עברה עדכון וכך גם חלקו התחתון של הפגוש. מאחור יחידות התאורה קיבלו עיצוב פנימי חדש. חישוקי 18 אינץ' חדשים הינם סטנדרטים וכאופציה יוצעו חישוקי 20 אינץ' בעיצוב חדש.
 
 
בפנים הרכב תציע קאדילק אפשרויות צבעים וחומרים רבות יותר. לטענת היצרנית האמריקאית, בידוד הרעשים שופר וכן גם המתלה הקדמי שופר לטובת נוחות טובה יותר.
 
מידותיו של ה-XT5 המחודש אינן שונות מהותית מהדגם הנוכחי והשינויים נובעים לאור עדכוני העיצוב. הוא ארוך ב-0.3 ס"מ (481.5 ס"מ), רוחבו נותר זהה (190.5 ס"מ), הוא גבוה ב-0.4 ס"מ (168 ס"מ) ובסיס הגלגלים נותר זהה גם כן (285.8 ס"מ). תא המטען גדל ב-3 ליטרים ל-852 ליטרים.

קאדילק XT5
 

מנוע וביצועים

קאדילק מצרפת מנוע חדש לרמת הכניסה – מנוע 4 צילינדרים מוגדש בנפח 2.0 ליטרים. למנוע הספק של 240 כ"ס ונתון מומנט מירבי העומד על 35.7 קג"מ מ-1,500 סל"ד.
 
בגרסאות בעלות מנוע הטורבו החדש למערכת הבלימה משאבה חשמלית לעומת מערכת וואקום במנוע 3.6 ליטרים V6. המנוע הגדול ישאר כסטנדרט ברמת Sport וכאופציה ברמת Premium Luxury. שני המנועים זוכים גם לתיבה אוטומטית חדשה בעלת 9 הילוכים (לעומת 8 כיום).

קאדילק XT5
 

אבזור ובטיחות

בתחום האבזור קאדילק XT5 המחודש כולל כעת תאורת לד כסטנדרט בכל רמות הגימור כמו גם מושבים קדמיים מחוממים, מערכת הפעלה חדשה למולטימדיה וגלגלת תפעול חדשה, שיפור בחדות המסכים (מולטידמיה ומחשב דרך), משטח הטענה אלחוטי משופר (15 וואט), שקעי USB כולל Type C, אופציה למערכת שמע משודרגת מבית Bose וכיסוי מתכת לרמקולים, מצלמת רוורס באיכות HD, מערכת חניה אוטומטית משופרת כולל יכולת בלימה עצמית, אופציה למערכת לראיית לילה והתרעת תנועה חוצה מאחור המזהה גם הולכי רגל.
 

מיבואנית קאדילק בישראל, UMI, נמסר כי קאדילק XT5 המחודש יגיע לישראל במהלך שנת 2020.

 
לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים