בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קאדילק אסקלייד בישראל: מ-700,000 שקל

קאדילק אסקלייד בישראל: מ-700,000 שקל


יבואנית קאדילק בישראל, UMI, השיקה היום את רכב הפנאי הגדול והיוקרתי ב-3 רמות גימור וגם בתצורת בסיס גלגלים מוארךמאת רן סגל

חברת UMI, יבואנית קאדילק, החלה בייבוא סדיר של רכב הפנאי היוקרתי והעצום שעד כה הגיע ארצה בייבוא אישי בלבד. קאדילק אסקלייד חוגג כבר 20 שנות ייצור ובדור הקודם הוא אף יוצר בגרסת טנדר. האסקלייד הפך לאייקון בקרב לא מעט מפורסמים, סרטי קולנוע ואפילו כרכב פוליטיקאים.

קאדילק אסקלייד
 

יחידת הנעה ונוחות

יחידת ההנעה באסקלייד היא משהו שלא רגיל למצוא היום בעידן תקנות זיהום האוויר וצמצום צריכת הדלק. מדובר במנוע בנזין בתצורת V8 ובנפח של 6.2 ליטר המסוגל לנתק 4 צילינדרים לטובת חיסכון בדלק. המנוע מספק 420 כ"ס ומומנט של 63.4 קג"מ ומשודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים. צריכת הדלק העירונית עומדת על 5.8 ק"מ לליטר וצריכת הדלק הבין-עירונית עומדת על 10.1 ק"מ לליטר, על פי נתוני היצרן כמובן. לאסקלייד מערכת הנעה כפולה, כולל נעילת דיפרנציאל אחורי ומערכת מתלים ייחודית – Magnetic Ride Control, המאפשרת בלימת זעזועים נפרדת לכל גלגל בנפרד.
 

מידות

אורכו של קאדילק אסקלייד עומד על 517.9 ס"מ (569.7 ס"מ בגרסה הארוכה), רוחבו עומד על 204.5 ס"מ, גובהו עומד על 189 ס"מ (1 ס"מ פחות בגרסה הארוכה), בסיס הגלגלים עומד על 294.6 ס"מ (330.2 ס"מ בגרסה הארוכה) ומשקלו עומד על 2,656 ק"ג (2,762 ק"ג בגרסה הארוכה). נפח תא המטען עומד על 430 ליטר או 1,461 ליטר כאשר מושבי השורה השנייה מקופלים (בגרסה הארוכה הנפח עומד על 1,113 ליטר או 2,172 ליטר כאשר השורה השלישית מקופלת).

קאדילק אסקלייד
 

רמות גימור

האסקלייד ישווק בישראל ב-3 רמות גימור, אשר להן אבזור עשיר מאוד. רמת הגימור Premium Luxury כוללת מערכת מולטימדיה בגודל 8 אינץ' וברזולוצית HD (כוללת שקע USB), קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, תצוגה עילית, מערכת שמע מבית Bose בעלת 16 רמקולים, מערכת ניווט מקורית (באנגלית בלבד), מושבים קדמיים מתכוונים חשמלית (12 מצבים) עם זכרונות (כולל אפשרות "יציאה קלה"), ריפודי עור, מסך בגודל 9 אינץ' בתקרה ליושבי השורה השנייה כולל שלט ואוזניות אלחוטיות. בנוסף, בקרת האקלים מפוצלת ל-3 איזורים כולל הפעלה מרחוק ופתחי מיזוג בתקרה ליושבים בשורה השנייה והשלישית, הגה מחומם, אוורור וחימום למושבים הקדמיים וחימום בשורה השנייה, כולל פאנל שליטה נפרדת. נוכל למצוא גם 6 שקעי USB, שקע AUX, שקע HDMI, שני שקע כוח ושקע חשמל 230V.

קאדילק אסקלייד

אבזור נוסף כולל הנעה מרחוק, כניסה והנעה ללא מפתח, חלון גג חשמלי, תא כפפות עם פתיחה חשמלית, משטח הטענה אלחוטי, דוושות (האצה ובלימה) בעלות כוונון גובה חשמלי וחישוקי סגסוגת בגודל 22 אינץ'. לכל 5 המושבים מרחור יש קיפול חשמלי. בידוד הרעשים מקבל חיזוק לנוכח שימוש בזכוכית אקוסטית, בידוד דלתות ומערכת אקטיבית לנטרול רעשים.

קאדילק אסקלייד

רמת הגימור Platinum מוסיפה על כך מקרר בגודל של 6 בקבוקי חצי ליטר בקונסולה שבין המושבים מלפנים (כולל כפתור הפעלה), שני מסכים בשורה השנייה על גבי משענות הראש הקדמיות, מושבי עור "נאפה" בשורה הראשונה והשנייה (עור בשורה השלישית), מושבים קדמיים מתכוונים חשמלית (18 מצבים), מושב נהג כולל עיסוי (3 מצבים), מושב נוסע כולל עיסוי (2 מצבים), גריל בגימור יוקרתי וחישוקי סגסוגת בגימור כרום.

רמת הגימור Platinum ESV (בסיס גלגלים מוארך) מוסיפה גם מערכת בידור בגודל 9 אינץ' בתקרת הרכב ליושבי השורה השלישית, ו-8 מושבים עם מדרגות צד חיצוניות.

קאדילק אסקלייד
 

בטיחות

בתחום הבטיחות כל רמות הגימור מגיעות עם מפרט אבזור זהה. אבזור הבטיחות כולל 7 כריות אוויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, התרעת תנועה חוצה מאחור כולל בלימה אוטונומית, התרעת רכב בשטח מת, מצלמת רוורס באיכות HD ומערך מצלמות היקפיות, מערכת חנייה אוטומטית והתרעה על הימצאות ילד במושב האחורי.

קאדילק אסקלייד

אור קליין, מנהל חטיבת היוקרה של קבוצת UMI, אמר: "האסקלייד הוא אייקון אמריקאי ואנחנו נרגשים להתחיל בייבוא סדיר שלו לאור הביקוש שאנו מזהים. תחילת שיווקו בישראל מסמנת מבחינתו את המשך הצמיחה של המותג קאדילק. הרחבת ליין הדגמים מאפשרת לנו להגיע לקהלים חדשים, ועל פי תוכניות היצרן אל האסקלייד עתידים להצטרף בקרוב לא מעט דגמים נוספים" .
 

קאדילק אסקלייד – מחירים:

קאדילק אסקלייד Premium Luxury יעלה 699,990 שקל
קאדילק אסקלייד Platinum יעלה 749,990 שקל
קאדילק אסקלייד Platinum ESV (בסיס גלגלים מוארך) יעלה 769,990 שקל

 
לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
 
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. החל מ 700 אלף?????  על מה??? מחיר לא ראוי לפי דעתי. במחיר שלו אפשר למ...

יוסף,28.08.2018

2. חיוני לכל פריכה שחורדינית - אחרת איך תגיע למניקור (לת)  

,29.08.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים